Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#181 Post autor: yugorin »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Raf powinien otrzymac darmowa wejsciowke. Za zaslugi dla polskiej sceny :)
Wiesz, że to nie jest głupi pomysł. Może to zakończy ciągnący się temat Rafa. :) Wiedziałem, że na Twoje pomysły mogę liczyć.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#182 Post autor: comankh »

chyba literówka - wyjściówkę.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#183 Post autor: SUDi »

comankh pisze:chyba literówka - wyjściówkę.
Fafałek robi teraz kariere na Zachodzie.
Kłania się LGBT (że się nagle przestał chłopek bać coś złapać przy podaniu ręki ale od dawna wiadomo że euroski leczą ;) oraz rozdaje uśmiechy potomkom SS żeby pocisnąć trochę zasilaczy.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#184 Post autor: elban »

myślę, że temat Rafa powinien być omawiany na jego forum.

1. tam przynajmniej odpowie
2. tutaj szkoda czasu

zreszta, on sam ma chyba wyjebane

Obrazek
was twenty, is five, my friend...

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#185 Post autor: comankh »

elbanie wyklęty, z mową nienawiści walczący. mam nadzieję że wódeczki w opolu napijesz :D

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#186 Post autor: isildur »

Raf musi być bardzo ważną osobą skoro tak dużo o nim piszecie ;)

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#187 Post autor: SUDi »

elban pisze:Obrazek
Fafałek za to się pyknął na X i dołączył do grona elity wolskich ojebywaczy systemu.
Przed uruchomieniem kramu ze swoimi wyrobami na party poza granicami PL miał obowiązek zarejestrować swoją polską firmę na VAT w NL, bez względu na to czy coś sprzeda czy nie, obowiązkowo przed pierwszą sprzedażą...

Pomyślicie że przesadzam....Ale u mnie w firmie obsługuje wielu polskich mikro-, ale to naprawdę mikro-przedsiębiorców, którzy ten obowiązek dotrzymują. Wiele przypadków typu 60-letnia 'babcia' jadąca sprzedawać parę razy do roku na Słowację na targowisku sztuczne koraliki które wyrabia w domu. Rejestrują się uczciwie...

Przed X'em coś deklarował że chce ze mną pogadać na party, po party na którym nie byłem już stracił potrzebę. Pewnie bał się że mu mogę siary narobić u Holendrów i pewnie chciał 'zakopać topór'. To są moje domysły, ale i tak to zwykły Żmijson...

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#188 Post autor: yugorin »

Tak się zastanawiam, ile razy odgrzewane tematy Rafa jeszcze będą wypalać Wasze policzki z emocji? Ile temat Waszych animozji, zasilaczy, SS, LGBT, nipu, vatu, euro waluty i reszty, ma do naszego nowego Moonshine Dragons? Dlaczego nie przechodzi Wam przez umysł pytanie - Yugorin, masz ogarnięte wszystko? Potrzebne jest coś na party? Może trzeba rano zrobić kanapki na śniadanie, może ja przypilnuję, żeby nie zabrakło kawy? Nie, RAF i Jego zasilacz jest najważniejszy. Nie, RAF i jego firma jest tematem numer jeden. Nie, to RAF i to czy można wrzucić kolejną porcję szpilek, a nóż widelec ktoś złapie przynętę i będzie można popisać się "elokwencją". Nie prościej założyć nowy wątek "żywię się nienawiścią i jest mi z tym dobrze" i tam, do woli wrzucać gówno w wentylator. Szanuję wszystkie odmienne potrzeby, ale chcę mieć wybór. Do wątku "żywię się nienawiścią i jest mi z tym dobrze" nie wejdę, ale w tym wątku jestem zmuszony czytać rzeczy które są mi obce. Bo ten wątek nie dotyczy niczego innego jak Moonshinedragons. Przecież to takie proste.

Ja już z piaskownicy dawno wyrosłem, ale jak zawsze podkreślę, mogę mówić wyłącznie za siebie.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#189 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Ale zasług w postaci Silesia Party nikt mu odbierze. Dzieki niemu polska scena zmartwychwstała (po pogrzebie na ostatnim North Party).

Yugorin, bez Rafa i Silesii nie byloby Moonshine Dragons!
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#190 Post autor: yugorin »

Moonshinedragons nie byłoby bez Was. Tym się różnimy w postrzeganiu rzeczywistości. Moonshinedragons to Wy. Skumulowana pozytywna energia. Scena która istniała na długo przed wieloma z nas. Ale czas trochę zluzować. Obejrzeć się które ścieżki prowadzą w jakim kierunku. AHO.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#191 Post autor: SUDi »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Ale zasług w postaci Silesia Party nikt mu odbierze. Dzieki niemu polska scena zmartwychwstała (po pogrzebie na ostatnim North Party).

Yugorin, bez Rafa i Silesii nie byloby Moonshine Dragons!
Czyli nie byłoby Silesii bez Northa... :shock: ...czyli nie byłoby Rafa bez Elbana? :shock: :shock: :shock:
Elban, Ty....! ;)

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#192 Post autor: SUDi »

yugorin pisze:Moonshinedragons to Wy. Skumulowana pozytywna energia. Scena która istniała na długo przed wieloma z nas. Ale czas trochę zluzować.
Wodzu przekonałeś. Maluczki-zagubiony prosi o kontakt na pw.
Oferuje jakieś tam małe wsparcie finansowe dla party czy SMOK-a.
Howgh!

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#193 Post autor: comankh »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Ale zasług w postaci Silesia Party nikt mu odbierze.
o ile robił tą w podstawówce z zabieraniem wódki.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#194 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

comankh pisze:
Sebaloz/Lepsi.De pisze:Ale zasług w postaci Silesia Party nikt mu odbierze.
o ile robił tą w podstawówce z zabieraniem wódki.
Dla odswiezenia pamieci https://csdb.dk/event/?id=1300
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2329
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#195 Post autor: carrion »

yugorin pisze:Tak się zastanawiam, ile razy odgrzewane tematy Rafa jeszcze będą wypalać Wasze policzki z emocji? Ile temat Waszych animozji, zasilaczy, SS, LGBT, nipu, vatu, euro waluty i reszty, ma do naszego nowego Moonshine Dragons? Dlaczego nie przechodzi Wam przez umysł pytanie - Yugorin, masz ogarnięte wszystko? Potrzebne jest coś na party? Może trzeba rano zrobić kanapki na śniadanie, może ja przypilnuję, żeby nie zabrakło kawy? Nie, RAF i Jego zasilacz jest najważniejszy. Nie, RAF i jego firma jest tematem numer jeden. Nie, to RAF i to czy można wrzucić kolejną porcję szpilek, a nóż widelec ktoś złapie przynętę i będzie można popisać się "elokwencją". Nie prościej założyć nowy wątek "żywię się nienawiścią i jest mi z tym dobrze" i tam, do woli wrzucać gówno w wentylator. Szanuję wszystkie odmienne potrzeby, ale chcę mieć wybór. Do wątku "żywię się nienawiścią i jest mi z tym dobrze" nie wejdę, ale w tym wątku jestem zmuszony czytać rzeczy które są mi obce. Bo ten wątek nie dotyczy niczego innego jak Moonshinedragons. Przecież to takie proste.

Ja już z piaskownicy dawno wyrosłem, ale jak zawsze podkreślę, mogę mówić wyłącznie za siebie.
W sedno!
Sudi weź to sobie do serca.

Co do tematu MD
Czy ktoś robi jakieś invitki?
Pytam bo u mnie powstaje a może warto się jakoś zssynchronizować aby nie wydać np jednocześnie?
c64portal.pl, retronavigator.com

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#196 Post autor: jammer »

Ja tylko nadmienię, że za spierdolenie Silesii 1 odpowiedzialny był Bober i to on przy okazji rozjebał szybę rzuconą flaszką, powodując paradoksalnie największą szkodę materialną. A Raf robił swoje i nie wadził nikomu.

Awatar użytkownika
yugorin
Posty: 185
Rejestracja: 09 paź 2016, 18:48
Grupa: Samar Productions
Kontakt:

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#197 Post autor: yugorin »

Silesia party edycja 1 - rok 2007

Moonshine Dragons edycja 1 - rok 2019

To tyle komentarza. Nie mam siły na nic więcej.
Nie gniewam się nigdy na nikogo. Żadna istota ludzka nie jest w stanie uczynić nic na tyle ważnego, żeby wywołać mój gniew. Na ludzi można się gniewać jedynie wówczas, gdy uważa się, że ich czyny mają istotne znaczenie. Ja tak nie uważam.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#198 Post autor: elban »

yugorin -> propsy, dobrze napisane.

ps. myślę, że pierwszą (i kilka innych edycji też, ale ta była wyjątkowa) Silesię wszyscy wspominamy dobrze, wręcz z łezką w oku. Wątpię aby kiedykolwiek ktokolwiek miał szanse zorganizować party o podobnym klimacie, bo skąd wziąc takie party place z takim cieciem? ;). Yugorin, obczaj wątek http://c64scene.pl/viewtopic.php?f=13&t=1270 i zobacz film gdy Chuck Norris chce zamykać imprezę, to zakumasz ;)

ps. Komancz, będę pił wódkę w Opolu. Zapraszam na jednego
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
isildur
Posty: 276
Rejestracja: 26 paź 2011, 15:04
Grupa: Samar

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#199 Post autor: isildur »

@Carrion, ale papierowe, czy na C64?

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Moonshine Dragons C64 demoparty 2019

#200 Post autor: SUDi »

carrion pisze:W sedno!
Sudi weź to sobie do serca.
Choć nieraz mówię o durnym Rafie, wymyślam na Buddhe i Kisiela, to przecież tylko Commodore służę...
Wolność, własność, sprawiedliwość - ALE TYLKO TA MOJA!

ODPOWIEDZ