Silesia 9 - 2K18 TYCHY

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
odyn
Posty: 164
Rejestracja: 04 gru 2008, 22:37
Grupa: VTE^TX^DREAM

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#121 Post autor: odyn »

SuperNoise pisze:Do zachęcenia ludzi wystarczy... coś zorganizować :D
Pokażcie time-table!
Jest miesiąc przed imprezą, musicie mieć już coś przygotowane, chociażby szkic.
Spokojnie, w tym tygodniu powiesimy rozkład jazdy na stronie oraz damy info na FB.

Awatar użytkownika
odyn
Posty: 164
Rejestracja: 04 gru 2008, 22:37
Grupa: VTE^TX^DREAM

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#122 Post autor: odyn »

Timetable pojawił się już na stronie:

http://silesia-party.pl/

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#123 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Warlock juz gral na Silesii. Dlaczego nie zaprosicie Comancha albo Randalla?
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#124 Post autor: kotrobot »

Obrazek
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#125 Post autor: kmeg »

^^ Tegoroczna lista pokazuje, że sens takich list jest już zerowy. Jak dla mnie ona robi więcej szkody niż pożytku...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#126 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Najbardziej wiarygodna liste masz na facebooku, bo pod kazda osoba osoba ktora sie zapisala mozna zobaczyc czy wsrod znajomych ma moich znajomych.

Co do goscia, ktory zrobil te fake wpisy to docenmy go, bo pomaga organizowac party :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#127 Post autor: kmeg »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Najbardziej wiarygodna liste masz na facebooku, bo pod kazda osoba osoba ktora sie zapisala mozna zobaczyc czy wsrod znajomych ma moich znajomych.

Co do goscia, ktory zrobil te fake wpisy to docenmy go, bo pomaga organizowac party :)
Kliki na wydarzeniach FB są w większości bez żadnego poparcia w rzeczywistości...

Chyba deorganizwać...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#128 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kmeg pisze:Kliki na wydarzeniach FB są w większości bez żadnego poparcia w rzeczywistości...
W ilu takich wydarzeniach brales udzial? Jesli widze na jakims wydarzeniu ze wezma udzial znajomi to rzadko ktorys z nich sie nie pojawia fizycznie na miejscu. Wiadomo ze znajomi klikajacy tylko zainteresowanie moga sie nie pojawic.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#129 Post autor: comankh »

kmeg pisze: bez żadnego poparcia w rzeczywistości...
dementuję, oczywiście należy podchodzić z rezerwą.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#130 Post autor: elban »

https://csdb.dk/scener/?id=22259

tylko nie wiem czy to Corwin czy Jurgen się wpisali, bo na pewno nie ja. ;)

Sebaloz, pierdolisz z tą organizacja. Silesia była za każdą moją wizytą mniej lub bardziej ok. Problemem tego party nie jest praca organizatorów, a raczej to, że ta impreza zamiast łączyć ludzi, z różnych powodów, ich dzieli.

Pamiętacie jakiekolwiek party z taką gównoburzą po jak SP8 w czasach nowożytnych (po 2000 roku?).
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#131 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

elban pisze:Sebaloz, pierdolisz z tą organizacja. Silesia była za każdą moją wizytą mniej lub bardziej ok.
Nie masz racji, ale szanuje Twoja opinie. Moze kiedys wpadniesz na Riverwash, Load Error/RetroKomp, Decrunch, SillyVenture czy Wapniaka i zobaczysz jak inni organizuja party w Polsce.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#132 Post autor: comankh »

piąteczka. also, np.wydarzenie w szkole zgadzałoby się jak party 15lat wcześniej, a tak ... :>


EEEEDIT.


JESZCZE KURWA TA, ELEKTROMADONNA :d

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#133 Post autor: elban »

imprezy, które przytaczasz, mają po prostu inną skalę.

nasze środowisko jest mega podzielone i kompletnie niedbające o własny dobrostan. w takich warunkach to organizacja czegokolwiek jest, moim zdaniem, aktem odwagi, ale możliwości to są marne.

do tego tych potencjalnych kilkudziesięciu gości ma mega rozbieżne potrzeby od wykładów Bena Daglisha przez elektromadonne po występy CJ Warlocka oraz, część z nich, rozszczeniowość na poziomie jedenastolatka z bogatego domu, który jakimś przypadkiem znalazł się na obozie harcerskim.

polecam lekturę całego mojego działu gdy chciałem zrobić party na innym poziomie 6 lat temu. wtedy, zapewne w ramach supportu, wjechał Warlock z Silesią na squacie. ;) a resztę to wszyscy znamy.
was twenty, is five, my friend...

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#134 Post autor: comankh »

elban pisze:imprezy, które przytaczasz, mają po prostu inną skalę.
elban pisze:nasze środowisko jest mega podzielone i kompletnie niedbające o własny dobrostan.
na szczescie spotykam mordy tu i ówdzie. czy podzielone? jest po prostu małe.
elban pisze:rozszczeniowość na poziomie jedenastolatka z bogatego domu, który jakimś przypadkiem znalazł się na obozie harcerskim.
aj myśle że tu chodzi o standardy starczej roszczeniowośći. np ja bardzo doceniam że ktoś je ma :D
elban pisze:gdy chciałem zrobić party na innym poziomie 6 lat temu.
ale nie zrobiłeś więc wpadaj na ostatni riverwash.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#135 Post autor: elban »

Komancz -> nasze, czyli komodorowskie środowisko jest i małe, i podzielone. i słabo zingtegrowane z innymi scenami.

party nie zrobiłem bo od początku mówiłem, że imho, jest miejsce na jedną taką imprezę. i znalazł się (pomimo innych deklaracji) człowiek, który chciał ją zrobić inaczej, po swojemu.

na riverwasha to chyba jest pierwszy raz kiedy poważnie rozważam wyjazd, ale termin jest taki se więc ciężko mi się deklarować.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#136 Post autor: SUDi »

elban pisze:nasze środowisko jest mega podzielone i kompletnie niedbające o własny dobrostan
eee, mimo wszystko chyba nie jest aż tak źle, biorąc pod uwagę mnóstwo faktorów, także wynikających z tego że jesteśmy 'polskimi' istotami ludzkimi. no chyba że ktoś chce tu złożyć elitarną samokrytykę :P

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#137 Post autor: comankh »

elban pisze:i słabo zingtegrowane z innymi scenami.
mieliście na to całe życie Elbanie :>

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#138 Post autor: SUDi »

comankh pisze:
elban pisze:i słabo zingtegrowane z innymi scenami.
mieliście na to całe życie Elbanie :>
dzięki obecnym trendom w retro światku mamy wysyp multiplatformowych imprez gdzie integracja jest na wysokim poziomie, np. spora grupka Atarowców i Amigowców jeździ wspólnie z Komodorowcami na partiesy.

Z perspektywy czasu b.wysoko oceniam wieloletni wkład grupy Arise w próby trzymania sceny c64 w jakimś scaleniu, mimo że pewnych (personalnych) niesnasek nie dało się po prostu przeskoczyć. Jako elita myślę że nie zawiedli.

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#139 Post autor: jammer »

elban pisze:i słabo zingtegrowane z innymi scenami.
Pff, ja tam robię muzykę na spektruma i umiarkowanie piję z innymi platformami na RW :P
Sebaloz/Lepsi.De pisze:Co do goscia, ktory zrobil te fake wpisy to docenmy go, bo pomaga organizowac party :)
A to czujesz się niedoceniony? Ja tam nie wiem, czy tak bardzo pomagasz :D

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Silesia 9 - 2K18 TYCHY

#140 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

jammer pisze:
Sebaloz/Lepsi.De pisze:Co do goscia, ktory zrobil te fake wpisy to docenmy go, bo pomaga organizowac party :)
A to czujesz się niedoceniony? Ja tam nie wiem, czy tak bardzo pomagasz :D
Ja nikogo nie dopisalem do listy uczestnikow, wrecz przeciwnie, to mnie ktos dopisal podajac grupe Golden Loch mimo ze nie pije tego taniego i podłego trunku od 3 lat. Ale nie domagam sie usuniecia czy korekty wpisu, bo jest to jakis folklor sceny komodorowskiej i nie czuje sie obrazony czy niedoceniony takim a nie innym wpisem.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

ODPOWIEDZ