Stary Piernik 5.0 raport na żywo

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#61 Post autor: booker »

bimber pisze:imho bardzo dobry i rzetelny raport
A jednak zło jest w raporcie!!!11

V-12 nie pajacuj, dawaj te nagranie arajsowskich wypocin, na jutuba. :) Przecież widać, że skrinszot na CSDb to klatki z nagrania a nie foty. :lol:
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#62 Post autor: leming »

ty booka wyluzuj, latasz dzisiaj gorzej niz ci z csdb ;) dema nie ma, spalilo sie, skrinszotow tez niema, czytac nie umisz?
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3950
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#63 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Obrazek
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#64 Post autor: elban »

o ja pierdole, ale demotywatory z tych kolesi z csdb. placza jak 10 letni weganie w czasie promocji na happy meale w mc donalds.

strach jechac na X - moze jeszcze zbierzemy wpierdol, albo nam zrobia zielona noc, hehe...
was twenty, is five, my friend...

k.

#65 Post autor: k. »

elban .. powiedz szczerze zielona noc chyba Ci się należy :)

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#66 Post autor: bimber »

miał być lekki dowcip dla kilkunastu kolegów do pośmiania się przez kwadrans i zapomnienia, wyszła afera jak o baleron w mięsnym za komuny. od 2 dni chodzę niczym postać z komiksu z wielkim 'kurwa o co chodzi?' nad głową...
jaja jak berety

k.

#67 Post autor: k. »

widzisz jak ludzie poważnie traktują c64? Jak widać mała siurpryza dla Ciebie. pozwolicie puścić film na youtube?

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#68 Post autor: booker »

bimber pisze: od 2 dni chodzę niczym postać z komiksu z wielkim 'kurwa o co chodzi?' nad głową...
jaja jak berety
Wyczes zuo :lol:
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3950
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#69 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

kisiel pisze:pozwolicie puścić film na youtube?
Przypomina mi sie jazda z moim filmikiem Pozer z Mekki z North Party 2000, tylko ze akurat pozera troche wiecej osob widzialo :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#70 Post autor: Nitro »

Przypomina mi sie jazda z moim filmikiem Pozer z Mekki z North Party 2000, tylko ze akurat pozera troche wiecej osob widzialo
Tylko nie ja, wierny fan crazy dema, którego na oczy nie widziałem :P Kiedy release pytam się ;)

Co do Pro Memorii, to doszlifujcie, i puśćcie na Silesii, Cresci też bawią się od wieków w mityczne demo Meet Crest i jakoś do nich średnio wonty mają.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#71 Post autor: elban »

panie, to naprawde bylo demo trashcan. te efekty mialy po 10 lat, Fenek (podobnie jak ja nic nie wiedzial) krzyczal: o nie, o nie, tylko nie to.

tak jakby Twoja praca stala sie dobrem wspolnym bo lamusy maja niedosyt. moze nie ta skala, ale 'nasz widzewek' tez byl dobrem dla wybranych przez lata ;)
was twenty, is five, my friend...

snerg
Posty: 32
Rejestracja: 17 mar 2009, 20:00

#72 Post autor: snerg »

Nitro pisze:Co do Pro Memorii, to doszlifujcie, i puśćcie na Silesii, Cresci też bawią się od wieków w mityczne demo Meet Crest i jakoś do nich średnio wonty mają.
stu-procentowy feniks powstający z popiołów - Pro_Memoria_3_100%, ciekawy pomysł :) tylko teraz efekty trzeba by było zrobic od nowa i kilka razy lepiej ?!
Chociaż i tak jestem za pozostawieniem dema w popiołach. Pomimo calej tej buty na CSDB i prowadzonej tam krucjaty - złamały by się tylko ciotki!!
Co do CSDB: jedni nie rozumieją że mieć zabawę z czegos a mieć ją z kogoś to 2 różne sprawy - "Polish humor", inni natomiast prowadzą prywatną wojnę o marchewkę vel.Jailbird bo Oswald się już chyba opamiętał.. Anyway Arise dostaje więc potwierdzenie że na wasze dema czeka wielu i niejeden je bardzo cieni więc do roboty DAJCIE CZADU ;)
C64 bylo ok lecz jest "milion" spraw wazniejszych ponad to... a zycie za krotkie.

Awatar użytkownika
skull
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2008, 08:18
Grupa: samar

#73 Post autor: skull »

snerg pisze:... Anyway Arise dostaje więc potwierdzenie że na wasze dema czeka wielu i niejeden je bardzo cieni więc do roboty DAJCIE CZADU ;)
łotuż to!

A druga, sprawa "demo którego nie było" powinno się dopisać w summaries, a nie umieszczać jako RELEASE <-to słowo chyba coś znaczy???

...i nikt by się nie czepiał. A jakby się ktoś pytał o moje zdanie - to mi to wisi (a nawet dobry pomysł, "kto nie był niech żałuje").
Bo pecet to zwykły banan...

Awatar użytkownika
leming
Posty: 538
Rejestracja: 15 wrz 2008, 10:15
Grupa: Onslaught, Fatum

#74 Post autor: leming »

tak w ogole to uploadujcie cos tam, cokolwiek, w dirmasterze zrobcie dysk i niech sie wkurwiaja jeszcze bardziej
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#75 Post autor: booker »

Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#76 Post autor: Nitro »

panie, to naprawde bylo demo trashcan. te efekty mialy po 10 lat, Fenek (podobnie jak ja nic nie wiedzial) krzyczal: o nie, o nie, tylko nie to.

tak jakby Twoja praca stala sie dobrem wspolnym bo lamusy maja niedosyt. moze nie ta skala, ale 'nasz widzewek' tez byl dobrem dla wybranych przez lata
Ach ten syndrom perfekcyjności sceny, jak widać ludziom bardzo się podobało więc argument upada.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#77 Post autor: elban »

Nitro - znam koderow z Oxyronu, ktorzy i do tego trashcana by sie nie zalapali, heheh. jezeli cos sie nie zalapalo przez tyle lat do dema to musialbyc jakis tego powod.

Zreszta to zaden argument - numer byl przedni. jako odbiorca jestem zachwycony.

ps. Ostatniej 'produkcji' Crestu tez by lepiej zrobilo jakby ja ktos skopcil. ';)
was twenty, is five, my friend...

k.

#78 Post autor: k. »

te to jak zrobię następnym razem przeróbkę komodorka to spalimy go na ognisku... prawo serii ;)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#79 Post autor: booker »

Obrazek
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

blight
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2009, 11:24

#80 Post autor: blight »

Booka, wiecej wiecej wiecej! :)))
Widziałem Pro Memoria 3, A TY?

ODPOWIEDZ