Silesia party 5 aka Sile5ia

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#41 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Gosciu twierdzi ze to dziala realtime, nie potrzebuje specjalnej karty graficznej i zajmuje 40% mniej pamieci niz polygony, metoda jest co prawda wolniejsza od pylogonow ale szybsza od voxeli i rayow. Jesli kogos interesuje co scena o tym pisze:

http://www.pouet.net/topic.php?which=72 ... 1&x=24&y=7
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#42 Post autor: Raf »


joodas
Posty: 321
Rejestracja: 05 wrz 2009, 11:42
Grupa: Albion Crew

#43 Post autor: joodas »

Dobrze, ze nie widzieli toalety po party:)

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#44 Post autor: randall »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:zeby podtrzymac wrzesniowe tradycje mozna zrobic w weekend od 30 wrzesnia do 2 pazdziernika.
popieram. popieram każdy termin poza końcem sierpnia i pierwszą połową września - bo jestem wtedy poza, a szykuję coś ekstra na party (nie striptiz HAHAHA). i nie tyle chcę, ile muszę przyjechać ;)

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2341
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#45 Post autor: carrion »

nie śpimy, nie śpimy rozkręcamy imprezę...
czatując na #c-64 dowiedziałem się że:

ZrX-oMs: Oh shit... truck just announced in scenesat live that he and I are going to Silesia.
potwirdzajmy powoli takie newsy bo sie okaż za chwilę że cała scena nam tu zjedzie i w czeladzi/będzinie/sosnowcu miejsc noclegowych zabraknie.

a ja wracam dalej na irca agitować.

ps. dla tych co nie bywają - truck to taki gruby, scenowy, brodaty, partowy celebryta - chyba nic nie umie, ale jest gruby i to na każdym party... więc wiecie - klimat conajmniej taki jak by nas krzysztof ibisz odwiedził...

ps2. a tak serio to wiadomo kiedy dokładnie będzie party?

ps3. kazaliście nakręcać to nakręcam... narazie idzie powoli ale ludzie na ircu zaczynają coraz więcej o tej silesii gadać.

ps4. tak przy okazji na gfx compo głosujecie na mnie, OK?
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#46 Post autor: Nitro »

carrion: sam mówiłeś i wiesz, że koledzy z zagranicy z powodzeniem posługują się translatorem więc ostrożnie z słowami :)

Świetnie, że ludzie z zagranicy garną się do Silesii 5, elementu zagranicznego mi na czwórce zdecydowanie brakowało.

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#47 Post autor: elban »

spoko. zawsze jest tajny pokoj na ktorym przygotowalismy akcje przasny stol ;)

tak czy owak mozna by przygotowac kolejna niespodzianke dla gosci z zagranicy.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2341
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#48 Post autor: carrion »

elban:
w sumie dobry pomysł...
trzeba wymyśleć jakąś atrakcję (kiedyś na intelach były striptisy np) żeby więcej ludzi sciągnąć... oczywiście striptis to wersja ekstremalna myślałem raczej o jakiejś "polskiej" atrakcji.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#49 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

wystep Chippendales bylby spora atrakcja :)
a powaznie to KRZYŻ KROSS lub CAPITAN COMMODORE & PIOTR GWADERA.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#50 Post autor: wackee »

Myślę że niezłą sensacją mógłby być występ Pijak Potrafi z odśpiewaniem jednego z legendarnych songów na żywo - na przykład Życia Gita :)

Bo ja już się chyba kilka razy deklarowałem że zagram, ale nikomu się jak do tej pory z tego tytułu mokro nie zrobiło :D
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#51 Post autor: Nitro »

Masz na myśli występ tego dżentelmena? :D
http://www.youtube.com/watch?v=DEShf5etVCQ

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#52 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Niektore kawalki sa na bananowej
http://www.elysium.filety.pl/other-plat ... k_Potrafi/

Na ktoryms Norcie dorwalem sie do mikrofonu i spiewalem jeden z hitow, ale ten wystep powinien raczej pojsc w zapomnienie :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#53 Post autor: Raf »

podgrzewamy atmosfere? ;)

- rozmawialem juz z jedna firma z niedaleka - zgodzili sie zaponsorowac nagrody na party
- postaramy sie z Volcano jeszcze w tym miechu ustailic dokladny termin party
- w Czeladzi oddano do uzytku **** hotel Szafran (przy centrum m1, czyli ok 2km od partyplace) http://www.hotelszafran.pl
- wie ktos czy krzyz-kross jeszcze koncertuja? najwyzszy czas aby zagrali dla prawdziwych komodorowcow
- zlo i chuj

k.

#54 Post autor: k. »

Dla obcokrajowców przydało by się info po angielsku i wywiad ile kosztuje nocleg.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#55 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Raf pisze:- postaramy sie z Volcano jeszcze w tym miechu ustailic dokladny termin party
2-4 wrzesnia jest Riverwash 2011 w Łodzi. W polowie wrzesnia bedzie prawdopodobnie Function na Wegrzech. Proponuje rozpoczecie 30 wrzesnia (bedzie dwa miesiace po LCP 2011).

Krzyz Kross koncertowali pol roku temu na Riverwash, napisz krzyz69@o2.pl, albo skontaktuj sie z Voyagerem moze ma telefon do nich.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#56 Post autor: Raf »

no z KK jakos sie dam rade skontaktowac, mysle ze wszyscy by reflektowali na taki koncercik ;)

co do info o noclegu w szafranie - po wejsciu w rezerwacje sa dostepne opcje wraz z cenami (najbardziej ekono wychodzi zdaje sie pokoj standard 2os za 309zl/doba, ale cena ta jest mimo wszystko dosc zaporowa :D )

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#57 Post autor: splatterpunk »

Raf pisze:(...) najbardziej ekono wychodzi zdaje sie pokoj standard 2os za 309zl/doba (...)
ahahahahahahahahahaahaaaaaaaaaaaeeeee :D

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#58 Post autor: elban »

szczerze mowiac KK to troche zgrana plyta.

szkoda hajsu IMHO bo pewnie za frajer nie przyjada.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#59 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Mysle ze przede wszystkich trzeba uruchomic konto na wplaty od sponsorow, bo z wejsciowek po 50 zl nie starczy nawet na dobrego big screena i dzwiek. Nie zaszkodzi dowiedziec sie ile KK chca za koncert, jak beda juz jakies pieniadze od sponsorow to organizatorzy zdecyduja czy zamowic koncert czy nie. Co do samego KK to z uczestnikow Silesii zaledwie kilka osob mialo okazje posluchac ich na zywo, rzecz gustu czy ktos lubi taka muzyke czy nie. Z koncertem moze byc tak jak z kompotami, jesli komus sie nie podoba to w tym czasie mozna isc do zacisznego baru napic sie albo zamowic posilek.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#60 Post autor: Raf »

na koncert mozna by tez np zaprosic limitowana liczbe tubylcow, najlepiej tylko w przedplacie i w miare mozliwosci zweryfikwoanych... moze by sie chociaz ta atrakcja sama oplacila ;)

Elban, jesli masz pod reka jakis inny zespol w podobnym klimacie - to chetnie wezme to pod uwage :) jest to na pewno lepsza atrakcja niz np Steal4Ram na SP3 ;) (te gejbojowe kakofoniczne popierdy jakby ktos nie pamietal)

ODPOWIEDZ