Silesia Party 4 [official thread]

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#321 Post autor: Cobra »

Czekam na resztę fotek i jakieś filmiki :lol:
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
skull
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2008, 08:18
Grupa: samar

#322 Post autor: skull »

świetny klimat, wielkie dzięki.

Obrazek
Bo pecet to zwykły banan...

SuperNoise
Posty: 352
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:27
Grupa: Aberration Creations

#323 Post autor: SuperNoise »

Mysle, ze oprocz podziekowan Rafa, jest jeszcze wiele osob, ktorym naleza sie podziekowania za pomoc w organizacji imprezy.

Generalnie, kogokolwiek poprosilem o pomoc na partyplace, nie odmowil!

Z drugiej strony, duze podziekowania i szacunek dla samych partyzantow. Po pierwsze za klimat jaki stworzylismy, po drugie za liczny udzia, po trzecie za to, ze umiemy sie bardzo fajnie bawic i nie ma potrzeby do uciekania sie w srodki typu demolka lokalu (co w zdecydowany sposob mialoby wplyw na decyzje odnosnie organizacji nastepnych edycji). Podziekowania za pomoc materialna w postaci pieniedzy lub nagrod na compo.

Pozdrawiam,
SNoise

Rasputin
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2010, 09:44

#324 Post autor: Rasputin »

Było super. Podziękowania dla organizatorów.
Szczególne pozdrowienia dla "ekipy" z antresoli :) :P

sandlbn
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2010, 09:58

#325 Post autor: sandlbn »

Rewelacja, mam nadzieje, że za rok też będę ( z krzyżem ) . :) Po południu zgram zdjęcia z aparatu.

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 470
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#326 Post autor: kmeg »

Z innej beczki: gdzie można kupić ten album ze scenowymi grafikami co był nagrodą w gfx compo?

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#327 Post autor: Raf »


splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#328 Post autor: splatterpunk »

Dzięki za party: organizatorom, pomocnikom i wszystkim którzy przyjechali.

Podsumował Nitro. Od siebie, rzeczywiście puszczanie na cały regulator muzyki dla kilku tylko osób w tak późnych godzinach jak to miało miejsce na party jest bardzo nie w porządku w stosunku do tych którzy po prostu chcą spać. Ostatecznie jakoś po 3 nad ranem poratował mnie SUDi zabierając do hotelu gdzie mogłem te parę godzin pospać.
Poza tym wkurw kiedy trzeba było czekać na compoty bo ktoś tam gdzieś wyszedł czy też czeka w barze pół godziny na frytki i burgera... ogólnie delay z tego typu powodów wyniósł chyba z ponad godzinę. Rozumiem jeszcze problemy techniczne, ale czekanie godzinę na kilka osób w momencie kiedy na sali jest już większość? Zainteresowani wiedzieli kiedy są compoty a niezainteresowani niech źrą frytki w barze, chuj.

Życzę organizatorom twardszej łapy następnym razem (bo przecież będzie następny raz?).

Z wielkich plusów: dema 3D i crazy compo z Polonezem.

Awatar użytkownika
Raf
Posty: 584
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:30
Grupa: Vulture Design

#329 Post autor: Raf »

na oficjalna paczke ze stuffem przykdzie troszke poczekac bo:

a) nie wiadomo czyje sa grafika oraz muzyka ktore nitro przyniosl grubo po deadline (tutaj dziekuffa ze najpierw przyniosles plik sid oraz nfu nie wiem na co liczac... a po 19:30 dopiero pliki prg, akurat przed kompo mielismy przerwe na kaffe ;) ;) ;) ).
b) dark dragon aka d nie ma wyswietlarki (chetnie podelse komus plik aby ja dorobil bo nawet nei sprawdzalem jaki format ma ta grafika.. Joodas niestety o tym nie poinformowal ;) )
c) Nitro chce dodac jakas inna notke do tego swojego podobno world firsta ;)

tymczasem coraz wiecej sie uzupelnia na CSDb ;)

do podziekowan oczywiscie dolacza tez Booker - teh wodzirej ;)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#330 Post autor: booker »

splatterpunk pisze:Od siebie, rzeczywiście puszczanie na cały regulator muzyki dla kilku tylko osób w tak późnych godzinach jak to miało miejsce na party jest bardzo nie w porządku w stosunku do tych którzy po prostu chcą spać.
Też jestem zdania, że to nie powinno mieć miejsca na następnym party. Dziwie się tylko, że nikt z wkurwionych nie mogących spać nie podszedł do orgów czy Warlocka prosząc o ściszenie się z hałasem. (?)
splatterpunk pisze: Rozumiem jeszcze problemy techniczne, ale czekanie godzinę na kilka osób w momencie kiedy na sali jest już większość? Zainteresowani wiedzieli kiedy są compoty a niezainteresowani niech źrą frytki w barze, chuj.
Nie czekaliśmy na ludzi godzinę, ale najbardziej dziwne jest to, że się specjalnie przychodzi informować ludzi ze będzie event, nawet kilkukrotnie. Nigdzie na żadnym party takich rzeczy się nie robi - każdy sam ma pilnować aby być na sali kiedy trzeba, a jak się gdzieś idzie, to się prosi swojego ziomala, aby zgarnął z baru kiedy trzeba, a nie czeka się na orgów żeby latali jak łanie po wżerającą frytki elitę "już już, za pięć minut". Po prostu zero szacunu dla organizatorów i wpół-partyzantów... i hói. Lektyki wam za rok kupimy, zdalnie sterowane, będą Was zanosić na sale kiedy się kurwa kompo zacznie i wynosić do baru i kibla w przerwie na sranie, piwo, fryty i palenie :D
Raf pisze:na oficjalna paczke ze stuffem przykdzie troszke poczekac bo:

a) nie wiadomo czyje sa grafika oraz muzyka ktore nitro przyniosl grubo po deadline (tutaj dziekuffa ze najpierw przyniosles plik sid oraz nfu nie wiem na co liczac... a po 19:30 dopiero pliki prg, akurat przed kompo mielismy przerwe na kaffe ;) ;) ;) ).

b) dark dragon aka d nie ma wyswietlarki (chetnie podelse komus plik aby ja dorobil bo nawet nei sprawdzalem jaki format ma ta grafika.. Joodas niestety o tym nie poinformowal ;) )
Nie ma to jak przeczytać rulesy :D
I dzięki Rafu za przyjęcie mojego zaka po deadlajnie.

Raf pisze: c) Nitro chce dodac jakas inna notke do tego swojego podobno world firsta ;)
Ale musi napisać, że demko nie używa SIDa :D
Raf pisze: do podziekowan oczywiscie dolacza tez Booker - teh wodzirej ;)
Dzięki i sory za kacgadułę tym razem. Poprawie się za rok :)
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2010, 13:48 przez booker, łącznie zmieniany 4 razy.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 470
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#331 Post autor: kmeg »

booker pisze:
splatterpunk pisze:Od siebie, rzeczywiście puszczanie na cały regulator muzyki dla kilku tylko osób w tak późnych godzinach jak to miało miejsce na party jest bardzo nie w porządku w stosunku do tych którzy po prostu chcą spać.
Też jestem zdania, że to nie powinno mieć miejsca na następnym party. Dziwie się tylko, że nikt z wkurwionych nie mogących spać nie podszedł do orgów czy Warlocka prosząc o ściszenie się z hałasem. (?)
Panowie nie przesadzajcie. Party raczej != miłe i wygodne spanie ;) Ja sobie nie przypominam party, na którym coś w nocy nie nap*****lo

randall
Posty: 292
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37
Grupa: msl/esm

#332 Post autor: randall »

DOŁANCZAM się do podziękowań za świetne party. przepraszam za swój pożałowania godny stan w sobotę wieczorem. to w piątek miałem umrzeć, a w sobotę żyć, ale plan uniemożliwił Booker wypijając mi całą wódkę ;)

Asthor
Posty: 64
Rejestracja: 20 wrz 2010, 15:28
Grupa: EXlusive ON

#333 Post autor: Asthor »

fakt.... w nocy jak nie hałas z głośników to chrapanie, no i jeszcze smrodek stęchlizny... ale bez przesady, dało się przeżyć i w miarę wyspać na podłodze /chyba pierwszy raz od kilku lat tak spałem/, w końcu po to przyjechałem na party, żeby zaznać "tego klimatu".... ;)
Fajna impreza, czekam na następną!

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#334 Post autor: booker »

kmeg pisze:Panowie nie przesadzajcie. Party raczej != miłe i wygodne spanie ;) Ja sobie nie przypominam party, na którym coś w nocy nie nap*****lo
Jasne, ale myślę napierdalanie z głównego soundsystemu to tak do 1 w nocy maks. Potem niech sobie i leci, na 3/10 hebla a nie 10/10 :P ;)

Jak coś Kisiel Ci włączy sampla na Neptunie :lol:

A i w ogólę dziękuje za pobódkę terror rave'm z krzyża rano. Wydawało mi się, że właśnie mnie mordują, wyrywają łeb i srają do kadłuba... ale to tylko Neptun Kiśla, był :lol:
randall pisze:DOŁANCZAM się do podziękowań za świetne party. przepraszam za swój pożałowania godny stan w sobotę wieczorem. to w piątek miałem umrzeć, a w sobotę żyć, ale plan uniemożliwił Booker wypijając mi całą wódkę ;)
Bo to zła Ambrozja, była.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2010, 16:39 przez booker, łącznie zmieniany 1 raz.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#335 Post autor: Nitro »

a po 19:30 dopiero pliki prg, akurat przed kompo mielismy przerwe na kaffe ).
Nie zganiaj opóźnień na innych, nie ładnie ;) Spójrz na daty utworzenia plików, przyniosłem je najpóźniej o 19'stej.
Dziwie się tylko, że nikt z wkurwionych nie mogących spać nie podszedł do orgów czy Warlocka prosząc o ściszenie się z hałasem. (?)
Ja prosiłem, zawsze dostawałem odpowiedź mniej więcej 'słucham organizatorów', dokładnie pamiętam proszenie Rafa w niedzielę nad ranem o wyciszenie sprzętu.
Ale musi napisać, że demko nie używa SIDa :D
Powinienem przygotować jakąś kartkę z przemówieniem, myślałem, że orgowie puszczą napisaną notkę...
Jakbym znał metodę z Vicious SID, to mógłbym przełączyć odtwarzanie na VIC'a i brzmiałoby to prawie identycznie: player gra z wewnętrzną 1'o bitową precyzją :) SID robi tylko i wyłącznie za DAC, procesor za chip dźwiękowy.
Ja sobie nie przypominam party, na którym coś w nocy nie nap*****lo
Ja przypominam, Breakpoint. Coś w granicach drugiej na bigscreenie wielki napis 'ściszcie własny sprzęt grający', w kolumnach cisza... Jak ktoś nie posłuchał, to organizatorzy podchodzili i uciszali.


P.S. Wzgardziliście Jezusem więc się nie dziwcie zatruciom alkoholowym!

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#336 Post autor: booker »

Nitro pisze:
Dziwie się tylko, że nikt z wkurwionych nie mogących spać nie podszedł do orgów czy Warlocka prosząc o ściszenie się z hałasem. (?)
Ja prosiłem, zawsze dostawałem odpowiedź mniej więcej 'słucham organizatorów', dokładnie pamiętam proszenie Rafa w niedzielę nad ranem o wyciszenie sprzętu.
Do mnie trzeba było podejśc :)
Nitro pisze:
Ale musi napisać, że demko nie używa SIDa :D
Powinienem przygotować jakąś kartkę z przemówieniem, myślałem, że orgowie puszczą napisaną notkę...
Jakbym znał metodę z Vicious SID, to mógłbym przełączyć odtwarzanie na VIC'a i brzmiałoby to prawie identycznie: player gra z wewnętrzną 1'o bitową precyzją :) SID robi tylko i wyłącznie za DAC, procesor za chip dźwiękowy.
A mówiłeś orgom że mają puścić notkę? Poza tym, z notką to już by nie było 512b maj friend no i wisz. Może lepiej na kartce podać, to się przeczyta przed puszczeniem.

No ale dobra, ja się tam nie będę sprzeczał, w końcu Ty to napisałeś. Tylko, że bez SIDa to nie zagra. Puść to na komodzie z wyjętym SIDem :)

Tyle z marudzenia. Następnym razem, skoro to "nie używa SIDa" to ja poproszę 3 (słownie trzy) głosy syntezą oscylatorami SIDa + tą Twoją generowaną prockiem, nie używającą SIDa, oczywiście. Liczę na więcej niż 3 niezależnie grające głosy w jednym momencie, prawda. O, i będzie najs!
Nitro pisze:P.S. Wzgardziliście Jezusem więc się nie dziwcie zatruciom alkoholowym!
Ale czy Jezus wzgardził by Ambrozją?
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2010, 17:28 przez booker, łącznie zmieniany 1 raz.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#337 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Kto wystawil grafike "Puszka" i przypisal autorstwo mojej grupie ELYTA?

http://noname.c64.org/csdb/release/?id=94232
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
Nitro
Posty: 1544
Rejestracja: 03 wrz 2008, 20:23
Grupa: Black Sun

#338 Post autor: Nitro »

Tyle z marudzenia. Następnym razem, skoro to "nie używa SIDa" to ja poproszę 3 (słownie trzy) głosy syntezą oscylatorami SIDa + tą Twoją generowaną prockiem.
O, i będzie najs!
99% procka jest zajęte, potrzebny jest idealny sync.
SID jest nie potrzebny, w porywach tą techniką myślę u nas można osiągnąć z 5 kanałów z racji słabego procka, na Spectrumie gdzie ta technika powstała można wyciągnąć do 8'miu. I nie są to bynajmniej prostackie bzyczenia, stopniem zaawansowania dźwięku ta technika myślę spokojnie przebija SID'a ofcoz pomijając filtry. Just listen:
http://z80.i-demo.pl/Tim_Follin-Chronos ... f_Time.mp3
http://z80.i-demo.pl/Ben_Daglish-Dark_Fusion.mp3
http://z80.i-demo.pl/Tim_Follin-Agent_X_2.mp3

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#339 Post autor: booker »

Nitro pisze: 99% procka jest zajęte, potrzebny jest idealny sync.
SID jest nie potrzebny
Do techniki nie jest potrzebny, ale w swoim demie używasz SIDa jako wyjścia. Więc twoje 512b bez SIDa to i ruszy, ale dźwięku nie będzie. Zgadza się?


Dopierdalam się o nieprecyzyjność Twojego wyjaśniania.
Nitro pisze:, w porywach tą techniką myślę u nas można osiągnąć z 5 kanałów z racji słabego procka, na Spectrumie gdzie ta technika powstała można wyciągnąć do 8'miu. I nie są to bynajmniej prostackie bzyczenia, stopniem zaawansowania dźwięku ta technika myślę spokojnie przebija SID'a ofcoz pomijając filtry. Just listen:
http://z80.i-demo.pl/Tim_Follin-Chronos ... f_Time.mp3
http://z80.i-demo.pl/Ben_Daglish-Dark_Fusion.mp3
http://z80.i-demo.pl/Tim_Follin-Agent_X_2.mp3
Ja jestem bardzo zainteresowany wszystkim nowym na komode, nawet jeżeli jest portowane ze speki czy atarki. A dlaczego nie powiedziałeś że to nie Twoja technika, i że powstała na Speku?

Co do przykładów, coś mnie się zdaje, perki są samplami co? Bo synteza w tych przykładach jest do wyrzygania (sorry) i raczej próbuje jeno dopiero naśladować syntezator (z marnym skutkiem pierdzenia okrutnego) o przebijaniu SIDa (który jest specjalizowanym syntezatorem, chciał nie chciał) nie mówmy... 8)

No i szkoda, że procedura wżera 99% CPU i nie da się użyć SIDa. Poza tym, nie wiadomo jak to nawalanie w wyjście audio wpłynęło by na output z oscylatorów, no nie. Aczkolwiek jakaś konkurencja może się dla SIDa wyklarować. No to teraz tylko edytor na grzyba no i wio. Ale nawet, jeżeli będzie brzmiało to jak przykłady mp3 które dałeś (pomijając tą samplowaną perkę) to przepraszam, ale to nigdy nie będzie brzmiało lepiej od SIDa, bo to ścierwi strasznie pierdzeniem a i 5 kanałów może i będzie milo mieć, ale ja w tym razie wole 2SID, na 6 oscylatorach i bez tego okrutnego pierdzenia, a pierdzi tak, że w porównaniu z syntezą SIDa to się no nie da słuchać tego. Chyba, że masz słuch nastrojony kwadraturami POKEYowo-AYowymi, wówczas każda nieco lepsza synteza wyda się "lepsza od SIDa", ale wówczas mówiąc tak po prostu nie czaisz tematu czym jest SIDa. Mówisz to samo, co powiedział Raster odnośnie jednego ze swoich utworków pod Raster Trackerem, kower zaka z C64 skomentował "POKEY może brzmieć jak SID". Niestety nie może.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2010, 18:21 przez booker, łącznie zmieniany 7 razy.
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#340 Post autor: zielok »

booker pisze: Ja jestem bardzo zainteresowany wszystkim nowym na komode, nawet jeżeli jest portowane ze speki czy atarki. A dlaczego nie powiedziałeś że to nie Twoja technika, i że powstała na Speku?.
Eeee mówił, ze to jest port na c64 (wykonany przez niego) ale kod i muzyka nie jego.

ODPOWIEDZ