Lost Party 2020

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#21 Post autor: Vasco »

Obrazek

Po raz kolejny wspieramy WOŚP. W tym roku zbiórka jest przeznaczona na wsparcie dziecięcej medycyny zabiegowej. Zachęcamy do licytacji biletu rodzinnego na Lost Party 2020. Zwycięzca przeleje kwotę bezpośrednio do fundacji. BCM od złotówki!

https://allegro.pl/oferta/bilet-na-lost ... 8849860910

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#22 Post autor: Vasco »

Obrazek

Zachęcam do wynajęcia noclegów w zaprzyjaźnionych pensjonatach Turysta i Tęcza. Znajdują się one dosłownie po drugiej stronie ulicy od party-place.

Poniższe ceny są orientacyjne, ostateczne będą znane do końca lutego:
a) łózko w pokoju 5-osobowym:
- czwartek - niedziela (3 noce): 110 zł,
- piątek - niedziela (2 noce): 75 zł,
b) pokój 2-osobowy:
- czwartek - niedziela (3 noce): 290 zł,
- piątek - niedziela (2 noce): 200 zł,
c) pokój 3-osobowy:
- czwartek - niedziela (3 noce): 410 zł,
- piątek - niedziela (2 noce): 280 zł,
d) pokój 4-osobowy:
- czwartek - niedziela (3 noce): 520 zł,
- piątek - niedziela (2 noce): 350 zł.

Wszystkie pokoje z łazienkami i WiFi.

Proszę o pilne zgłoszenie rezerwacji przez e-mail bądź FB (koniecznie z informacją: jaki pokój, czy od czwartku czy piątku).

Płatność bezpośrednio na rzecz pensjonatu będzie wymagana w okolicach maja/czerwca.

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#23 Post autor: jammer »

A będzie znowu wolna sala od wu-efu? :D

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Lost Party 2020

#24 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Ja tez bym teraz poszedl na salke. Pieniadze przeznaczone na hotel mozna wydac w lepszy sposob :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#25 Post autor: Vasco »

Tak, będzie darmowy sleep w szkolnej sali gimnastycznej.

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#26 Post autor: Vasco »

Przygotowujemy niespodziankę na zlot. Aby jednak się udała, potrzebujemy Waszej pomocy.

Chcemy przygotować galerię najlepszych grafik na poszczególne komputery. Ale naprawdę najlepszych!

Czas na wybór najlepszych grafik na Commodore 64. Wklejcie proszę poniżej Wasze propozycję, najlepiej w formacie .png. Jeśli pamiętasz, to podaj tytuł tej pracy, kto jest autorem oraz gdzie została upubliczniona.

Prace muszą spełnić jeden warunek: grafika musi być niekomercyjna (a więc najlepiej prace z gfx-compo, zinów, kolekcji graficznych).

W marcu zrobimy głosowanie, aby wybrać najlepsze z najlepszych. Wśród zgłaszających wylosujemy drobne gadżety zlotowe!

Propozycje zgłaszajcie tutaj: https://www.facebook.com/events/5478283 ... 492105366/

Atarowcy mają osobny wątek i już pozgłaszali kilka propozycji: https://www.facebook.com/events/5478283 ... 452898070/

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#27 Post autor: Vasco »

Obrazek

Skończyły się miejsca w pensjonatach Turysta i Tęcza. Proponujemy zatem noclegi w Willi Krystyna, która znajduje się ok. 350 m od party place, na ulicy Wesołej.

Obowiązujące ceny:
a) pokój 2-osobowy:
- czwartek - niedziela (3 noce): 270 zł,
b) pokój 3-osobowy:
- czwartek - niedziela (3 noce): 360 zł,
- piątek - niedziela (2 noce): 240 zł,
c) pokój 4-osobowy:
- czwartek - niedziela (3 noce): 420 zł,
- piątek - niedziela (2 noce): 280 zł.

Wszystkie pokoje z łazienkami i WiFi.

Proszę o pilne zgłoszenie rezerwacji przez e-mail bądź FB (koniecznie z informacją: który pokój, czy od czwartku czy piątku), bo nie ma ich zbyt wiele.

Płatność bezpośrednio na rzecz pensjonatu będzie wymagana w okolicach maja/czerwca.

Aktualizuję też informacje z Pensjonatu Turysta. Ceny noclegów nieco spadły, za wyjątkiem pokoi dwuosobowych, których cena wzrosła. Jeśli ktoś nie akceptuje tej podwyżki, to proszę o kontakt, nie będzie problemu z anulowaniem.

Ceny ostateczne:
a) łóżko w pokoju 5-osobowym:
- czwartek - niedziela (3 noce): 104 zł,
- piątek - niedziela (2 noce): 70 zł,
b) pokój 2-osobowy:
- czwartek - niedziela (3 noce): 320 zł,
- piątek - niedziela (2 noce): 220 zł,
c) pokój 3-osobowy:
- czwartek - niedziela (3 noce): 414 zł,
- piątek - niedziela (2 noce): 279 zł,
d) pokój 4-osobowy:
- czwartek - niedziela (3 noce): 516 zł,
- piątek - niedziela (2 noce): 348 zł.

Aha, pamiętajcie o https://www.facebook.com/events/5478283 ... 492105366/ bo jest mało propozycji i na pewno dużo fajnych grafik jeszcze czeka na zgłoszenie...

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#28 Post autor: Vasco »

Obrazek

Są już dostępne koszulki (czarne!) na Lost Party 2020. Zachęcam do zakupu w przedsprzedaży: https://www.lostparty.pl/2020/gadgets

Zamówienia złożone do końca lutego będą możliwe do odebrania na Foreverze, Grawitacji, Speccy.pl i PixelHeaven.

Dostępność koszulek na samym zlocie będzie bardzo ograniczona (zrobiłem więcej na Last Party 2017 i jeszcze mi zostały...). W zeszłym roku dla kilku osób nie wystarczyło.

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#29 Post autor: Vasco »

Obrazek

Dawno nie pisałem, ale nie było pewnych lub bardzo prawdopodobnych informacji do przekazania. Zostało 5 tygodni do zlotu. Jak mawia Nietoperek, sytuacja jest dynamiczna.

Sprawa najważniejsza: zrobimy wszystko co będzie możliwe, legalne i rozsądne, aby zlot się odbył. Jeżeli obostrzenia będą nadal stopniowo znoszone, a przynajmniej nie zaostrzone, to powinno się udać.

Jeśli będą jakieś zalecenia dotyczące imprez kulturalnych do których (pomimo pewnych incydentów) należy Lost Party, to będziemy się do nich stosować. Oznacza to, że gdyby impreza odbyła się jutro, to byłby nakaz noszenia maseczek w środku budynku a także na zewnątrz, jeśli dystans byłby mniejszy niż 2 metry (czyli, praktycznie zawsze). Nie wszystko da się zrobić w masce? No pewnie ale można kupić słomkę.

Nie bardzo wiadomo jak interpretować zalecenie o zajmowaniu co drugiego miejsca. Podczas koncertów lub kompotów można ustawić krzesła zachowując dystans, ale jak ustawić stoły? Jak za nim zasiąść?

Trudno powiedzieć ile osób będzie mogło wziąć udział z zlocie. Wg zaleceń na dziś połowa miejsc. Tylko nie bardzo wiadomo którą liczbę podzielić. W tej sali odbywały się najczęściej wesela na ok. 150 osób, a zdarzyły się i na 200. Gdybyśmy byli weselem, to mogłoby wejść 150 osób. Jacyś chętni do pomocy? ;)

Oczywiście nie możemy dopuścić do tego, aby ktoś kto przyjedzie na zlot, odbił się od drzwi i nie mógł wejść z powodu przekroczenia liczby uczestników. Trzeba będzie przemyśleć sygnalizowanie, że są jeszcze wolne miejsca bądź ich nie ma. Oczywiście będzie to aktualizowane na bieżąco.

Na ten moment wszyscy, którzy kupili bilety, którzy zostali zaproszeni, sponsorzy i team organizatorski się mieszczą. Jeśli poluzowane zostaną obostrzenia to będę o tym informował. Pierwszeństwo mają osoby z biletem wspierającym wg kolejności ich zakupu. Dlatego proszę o informację od osób wspierających jak wygląda ich szansa na przyjazd (ale taka szczera). Jeżeli chcecie kupić wspierający teraz, to także napiszcie mi: "przyjadę, jeśli będzie można" bądź "tylko wspieram, na pewno nie dotrę". Biletów zwykłych nie można już kupować. Jeśli będą zniesione ograniczenia w liczebności imprezy, to będą dostępne na miejscu.

Przemyślcie uczestnictwo swoich rodzin z zlocie. Jest pomysł jak nie wliczać członków rodzin do liczby uczestników, ale to tylko trochę nam pomoże.

Aha, zlotowa niedziela będzie najprawdopodobniej dniem głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich. Komisja będzie w szkole. Na ten moment jeszcze nie wiem jak to się przełoży na możliwość nocowania w sleepie w sali gimnastycznej (zwłaszcza z soboty na niedzielę).

Jeśli ktoś już wie, że nie będzie mógł przyjechać na zlot, to proszę o informację, czy chce przepisać bilet na 2021 rok czy zwrot na konto. Nie będę robił problemów (będę wdzięczny za odesłanie paragonu). Dotyczy to biletów pełnych. Wspierające zachowują ważność, ponieważ nie zawierają w sobie wstępu osobistego.

A na koniec: nie martwcie się na zapas i sprawami, na które nie macie wpływu. Nie ryzykujcie, nie dajcie się wirusowi, bądźcie zdrowi!

Pamiętajcie, że grafiki, muzaki czy dema nie napiszą się same. Umówmy się, że ekipa organizatorska będzie pracować nad tym, żeby zlot się odbył, a Wy zapełnicie kompoty pracami. Sprzeciwu nie widzę. Przeszło przez aklamację :)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3949
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

Re: Lost Party 2020

#30 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

nic mnie nie zniecheci do przyjazdu :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#31 Post autor: Vasco »

Zła wiadomość: nie będziemy mieli sleepa w sali gimnastycznej z soboty na niedzielę, ze względu na 2 turę wyborów prezydenckich. Komisja będzie w szkole.

Zastanawiam się, czy w takim wypadku ma sens branie sali na pozostałe dwa dni, jeśli i tak potrzebny będzie nocleg w normalnym miejscu. Spać na party place na pewno nie będzie można :(

Awatar użytkownika
Steffan
Posty: 853
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:43
Grupa: BooM!

Re: Lost Party 2020

#32 Post autor: Steffan »

Może drugiej tury nie będzie i problem się sam rozwiąże.

pozdro
Steffan
B O O M !
we are the commodore terrorists
-------------------------------------
TEDDY BEER C=64 PARTY [csdb]

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#33 Post autor: Vasco »

Na ten moment nie wiemy ile osób będzie mogło wejść -> do odwołania nie ma sprzedaży biletów na pobyt na miejscu. Może się zdarzyć, że więcej osób niż te, które kupiły bilety do tej pory NIE BĘDZIE MOGŁO WEJŚĆ, a więc nie będzie sprzedaży na miejscu :(

Jeżeli okaże się, że możemy wpuścić jeszcze jakaś nieduża DODATKOWA grupa uczestników, to PIERWSZEŃSTWO w wejściu mają osoby, które MAJĄ BILETY WSPIERAJĄCE.

Oczywiście nie będziemy tego weryfikować przy drzwiach, tylko wcześniej poinformuję ile mamy wakatów i osoby wspierające będą mogły się zadeklarować, że przyjadą. Jeżeli możesz zaryzykować, że będziesz mógł skorzystać TYLKO ONLINE, rozważ zakup biletu wspierającego.

To wersja pesymistyczna i liczę, że to wszystko zostanie zniesione i każdy będzie mógł przyjechać, kupić bilet na miejscu i będzie jak rok temu, czyli chyba całkiem nieźle.

Ale żeby była jasność. Jeśli ktoś mnie pyta czy radzę zarezerwować sobie urlop w czasie zlotu, to stanowczo odpowiadam, że tak. Zrobimy wszystko co rozsądne, aby zlot się odbył i aby wszyscy chętni mogli przyjechać. Staramy się po prostu być odpowiedzialni.

Aha, osoby, które przyjadą z zaświadczeniem do głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich otrzymają mały gadżet. Taka promocja obywatelskiej postawy. Komisja jest tuż obok.

Dobra, a jak tam prace? Bo ja już wiem, że każda praca, która znajdzie się w kompotach zostanie nagrodzona fajnym, zlotowym drobiazgiem (prace koderskie kilkoma, żeby autorzy mogli się jakoś podzielić). Jestem przygotowany na sporo prac, ale jeśli planujecie jakieś niewyobrażalne ilości, to mnie ostrzeżcie, żeby się zaopatrzył :)

jammer
Posty: 264
Rejestracja: 06 paź 2008, 12:54
Grupa: MSL
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#34 Post autor: jammer »

Ja jakby co mogę oddać swoją przedpłaconą wejściówkę. Niepewność sytuacji nie zachęca mnie do imprezowania :( Zawsze jedno miejsce więcej dla kogoś.

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#35 Post autor: Vasco »

Jammer: skontaktuje się z Tobą Simius. Odsprzedaj mu proszę bilet.

Obrazek

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że nastąpi spadek liczby uczestników. Koszty jednak z tego powodu się nie zmniejszą.

Jeżeli ktoś chciałby dodatkowo wesprzeć imprezę (bez względu na to czy się wybiera, czy nie), to przypominam o możliwości zakupu koszulki. Od paru dni jest możliwe zamawianie także czarnych bluz z długim rękawem, idealnych na jesień czy zimę.

Ceny:
- koszulka: 60 zł
- bluza: 99 zł
- bluza z kapturem: 109 zł

Można zamawiać z wysyłką (jednorazowo +15 zł) lub odebrać na zlocie.

Aby mieć pewność, że towar na pewno dotrze przed imprezą, zamówienia zostaną zamknięte 28 czerwca.

Zamawiamy tradycyjnie tutaj: https://www.lostparty.pl/2020/gadgets

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#36 Post autor: Vasco »

Nie ujawniając szczegółów mogę powiedzieć, że szansa na zlot mocno wzrosła. Myślę, że na ten moment mogę określić ją na 80%.

Pamiętajcie, że każda praca na compo będzie nagrodzona, więc do roboty :)

Ostatnie godziny na zakup koszulki i bluz!

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#37 Post autor: Vasco »

Wszystkie osoby, które do tej pory kupiły bilety wspierające/online i chciały mieć pierwszeństwo gdyby się otworzyła lista informuję, że udało się: MACIE MIEJSCE, PRZYJEŻDŻAJCIE!

Dodatkowo mamy jeszcze 30 dodatkowych miejsc na ten moment. Jaka jest procedura? Kupcie bilety wspierające. Dopłata do pełnego biletu już na miejscu.

Pomyślcie nad noclegami. Mamy jeszcze miejsca w pokojach 4-osobowych.

Przypominam, że dzisiaj finalizujemy zamówienie na koszulki. Ostatnia szansa. Polecam także bluzy - idealne na jesień i zimę. Sam kupuję sobie drugą z kapturem :)

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#38 Post autor: Vasco »

Do zlotu został nieco ponad tydzień.

Przypominam i informuję o sprawach dotyczących obostrzeń związanych z sytuacją epidemiologiczną:
1. W sali głównej NOSIMY maseczki. Na zewnątrz: na tarasie, na ławkach za strażnicą, w namiocie grillowym, w restauracjach - nie ma obowiązku pod warunkiem zachowania dystansu.
2. Zgodnie z prawem mam obowiązek zebrać parę informacji od Was:
- oświadczenie, że wg Waszej wiedzy nie jesteście nosicielami wirusa, nie jesteście na kwarantannie ani pod nadzorem epidemiologicznym - wystarczy mi Wasz podpis pod tym,
- dane kontaktowe (imię, nazwisko, nr telefonu) - te dane mam obowiązek przekazać służbom sanitarnym w wypadku potwierdzenia, że osoba zarażona była zlocie.

Oba dokumenty będę przechowywał 14 dni od zakończenia imprezy. Potem zostaną zniszczone (prześlę Wam filmik ze spalenia ;)).

Nie będzie w tym roku samoobsługowego bufetu w takiej formie jak poprzednio, czyli czajnik, darmowa kawa, herbata itp. Zgodnie z prawem musiałbym do niego przydzielić na stałe osobę, która by się tylko tym zajmowała. Ale nie martwcie się. Będzie do tego dostęp, tylko po prostu trzeba będzie podejść do mnie i ja to obsłużę. Nie będzie jednorazowych kubeczków, talerzyków itp. Bardzo proszę, abyście sztućce (grill będzie!), kubki zabrali z domu. Jeśli macie papierowe tacki to też zachęcam do zaopatrzenia się.

Niestety, dochodzą do mnie słuchy, że część osób planuje celowo uchylać się od obowiązku noszenia maseczki. Bardzo proszę o zaniechanie takich pomysłów. Wiem, że to nie uchroni na 100% od zarażenia, ale wolę zwiększać w taki sposób bezpieczeństwo niż nie robić nic.

Jesteśmy w różnych sytuacjach. Część mieszka sama lub z kimś w podobnym wieku i raczej zarażenie powinniśmy w miarę bezproblemowo przeżyć. Ale część mieszka lub ma częsty kontakt z osobami starszymi i/lub schorowanymi. I w razie czego sytuacja będzie poważna, z możliwą śmiercią tej osoby. Ja naprawdę nie chcę mieć na sumieniu takiej sytuacji nawet w daleko pośredni sposób. Wierzę, że Wy też nie. Myślicie, że jak komuś zejdzie ktoś z rodziny, to będzie jak by nic się nie stało dalej jeździł na zloty? Co mu powiecie? Że przykro, że to było niechcący? Że było tak niewygodnie nosić tę maseczkę?

W Polsce od marca żadnego zlotu raczej nie było. Odbyła się chyba tylko PLatariada w Czechach. Kolejne imprezy są odwoływane lub przenoszone do sieci. Sytuacja nie jest normalna więc i nasz zlot nie będzie do końca normalny. Cieszmy się, że mamy szansę się spotkać.

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

Re: Lost Party 2020

#39 Post autor: SUDi »

Vasco pisze:
01 lip 2020, 13:41
Niestety, dochodzą do mnie słuchy, że część osób planuje celowo uchylać się od obowiązku noszenia maseczki. Bardzo proszę o zaniechanie takich pomysłów. Wiem, że to nie uchroni na 100% od zarażenia, ale wolę zwiększać w taki sposób bezpieczeństwo niż nie robić nic.
Już pomijając aspekt higieniczny to na każdej wsi znajdzie się pan Władek któremu nie spodoba się widok młodych gniewnych tudzież wstawionych wychodzących z wewnątrz bez maseczek i na zewnątrz stojących dystansu nie przestrzegających. I to w weekend wyborczy. Jeden donos od pana Władzia i można zamknąć budę z mandacikiem z trzema zerami na końcu.

Vasco
Posty: 155
Rejestracja: 13 paź 2018, 00:02
Grupa: Tristesse
Kontakt:

Re: Lost Party 2020

#40 Post autor: Vasco »

Zostało dokładnie 9 dni na przesyłanie gotowych prac na konkursy. 9 dni to sporo aby doszlifować swój diament. 9 dni to także sporo, jeśli chcesz dopiero zacząć. Są wakacje, mamy więcej czasu. Może warto spróbować swych sił?

Przypominam, że prace nadsyłamy do 11 lipca 2020 r. do godz. 12:00 na vasco@atari8.info.

Każda praca zostanie nagrodzona drobnym gadżetem, a zwycięzcy otrzymają cenne nagrody!

ODPOWIEDZ