Stary Piernik 8

Dział przeznaczony na pogaduszki o naszej wspaniałej scenie.
Wiadomość
Autor
splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#281 Post autor: splatterpunk »

wegi pisze:Czas mijał (...) ale seba się nie zmienił
...i obawiam się, że już się nie zmieni...

W wielu miejscach, że tak powiem, trafiłeś w punkt.
Tyle, że niestety ta krytyka będzie zupełnie bezoowocna :/
Sebaloz jest niereformowalny.

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 470
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#282 Post autor: kmeg »

wegi pisze:Wiem jedno nagrywasz jak magnetofon, rejestrujesz i w wygodnym momencie to użyjesz. Dlatego robi mi się duszno gdy się zbliżasz bo wiem, że muszę pilnować każdego wypowiadanego słowa i czuję się niekomfortowo.
Teraz zdałem sobie sprawę, że na ostatniej Silesi, Sebaloz siedział przy tym samym stoliku i nie wiem co zarejestrował ;)

A mówiąc serio to chyba jednak nie ma mnie na scenie bo nie znam 99% plotkarskich rzeczy, wiadomości co kto komu powiedział oraz jakie personalne rozgrywki są pomiędzy X a Y...

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#283 Post autor: elban »

kmeg - bo tylko Sebastian wie. Moze jak z nim pojdziesz na dziewoszki w nocy to Ci wyspiewa cos do ucha.

Swoja droga - dajcie maskotce spokoj, bo znowu sie obrazi i odejdzie na 'scene aktywnych Sebaloza' ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#284 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Wlasnie dlatego nie pisze juz raportow, ostatni rok temu opublikowalem.

Wszyscy sie boja ze napisze co sie dzialo na party, kto co powiedzial, kto wypil za duzo albo za malo, kto poszedl do klubu, kto zdradzil zone, kto bil sie z policja w Lodzi na WeCanie :)

Jak wchodze na party place to jest cisza, bo na moj widok wszyscy milkna :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2341
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#285 Post autor: carrion »

Tabloidyzacja polskiej demosceny c64.
c64portal.pl, retronavigator.com

blight
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2009, 11:24

#286 Post autor: blight »

Cięta riposta. Głos i twarz zostały celowo zniekształcone, żeby nie rozpoznać mówiącego

https://www.youtube.com/watch?v=J4vt4MhbMSw
Widziałem Pro Memoria 3, A TY?

elban
Posty: 1604
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#287 Post autor: elban »

apropo zmian na campingu

1. bar to juz nie bar. to restauracja waliza

https://www.facebook.com/RestauracjaWaliza

zarcie z grubsza podobne, dalej z domku trzeba poginac. Wydaje sie, ze Klaudiusza dalo rade by dowiezc wozkiem na mecz ;)

2. Cieciowka Grzesia nazywa sie teraz swietlica i mielismy tam kompa. Wcale nie smierdzialo starym dziadem i petami, zdecydowanie na plus

3. Domki sezonowe, czyli nasze stare domki po lekkim liftingu. Efekt marny - pizdzi jak pizdzilo a rano nie ma co czytac na scianach (brak napisow - tu spalam Czarna, etc). Dalej da sie zabarykadowac w domku od wewnetrz!

4. Cena ogniska wzrosla trzykrotnie, moglismy je rozpalic tylko w sobote, tak wiec w piatek zipernia byla w swietlicy, ktora rano sami posprzatli.

5. Bardzo dlugie zapiekanki sa dalej bardzo dlugie.
was twenty, is five, my friend...

bimber
Posty: 814
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#288 Post autor: bimber »

elban pisze:apropo zmian na campingu
piątek wieczór - pytam kulturalnego recepcjonistę w krawacie czy Grzesiu nadal jest kierownikiem. odpowiedź "jak najbardziej, Pan Grzegorz wszystko tu trzyma twardą ręką, tylko dzięki niemu ośrodek trzyma wysoki poziom". myślę sobie - kurde blaszka, na ośrodku konkretne zmiany nie tylko wizualne.
sobota po południu - idziemy do gabinetu kierownika załatwiać ognisko. otwiera Grzesiu w majatach i skarpetach, nawalony jak stodoła i mamrocze 'stopindziesiont'.

provee
Posty: 65
Rejestracja: 10 mar 2009, 09:43

#289 Post autor: provee »

bimber pisze: piątek wieczór - pytam kulturalnego recepcjonistę w krawacie czy Grzesiu nadal jest kierownikiem. odpowiedź "jak najbardziej, Pan Grzegorz wszystko tu trzyma twardą ręką, tylko dzięki niemu ośrodek trzyma wysoki poziom".
sobota po południu - idziemy do gabinetu kierownika załatwiać ognisko. otwiera Grzesiu w majtach i skarpetach, nawalony jak stodoła i mamrocze 'stopindziesiont'.
Grzesiu i tak jeszcze wówczas co nieco kleił. Najwyraźniej jednak uczynił sobie z ośrodka sposób na życie. Ta jego kanciapa wyglądała trochę jak pokój hotelowy przerobiony na własną melinę - jakby tam był gościem od dłuższego czasu...
Miał też skubany dobrą pamięć - wspomniał sytuację sprzed kilku lat, jak zapłaciliśmy za ognisko 50 zł, a ja jeździłem z taczką z drewnem w te i nazad. W sumie z ogniem poszło całe miejscowe drewno. Grzesiu to wypomniał i chyba dlatego policzył 'stopindziesiont' ;)
to se nevrati. było fajnie ;)

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#290 Post autor: booker »

Sebaloz/Lepsi.De pisze:Dotyczy Twojego konta: c64seba

Co najmniej jeden z Twoich filmów został zgłoszony przez Społeczność YouTube jako nieodpowiedni. Zgłoszone filmy są sprawdzane przez zespół YouTube pod kątem zgodności z naszymi Wytycznymi dla społeczności. Po zapoznaniu się z poniższymi filmami stwierdziliśmy, że zawierają one treści naruszające nasze wytyczne. Filmy te zostały wyłączone:

Elyta - Wąąs Up

Aby uzyskać więcej informacji o wytycznych dla społeczności YouTube i metodach ich egzekwowania, odwiedź Centrum pomocy pod adresem http://www.google.com/support/youtube/b ... swer=92486.

Pozdrawiamy,
Zespół YouTube
Załaduj jeszcze raz, na innym koncie ale daj video jako nielistowane i dawaj linka, leszczu :D
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3954
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#291 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

booker pisze:Załaduj jeszcze raz, na innym koncie ale daj video jako nielistowane i dawaj linka, leszczu :D
Produkcja nie powinna chyba trafic na youtube, w tej chwili nie jest nigdzie dostepna, nawet na tajnych scenowych ftp-ach. Byla pokazana na party, wiec maja ja organizatorzy. Nie mam nic przeciwko rozpowszechnianiu tej produkcji, ale sam nie bede sie tym zajmowal.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

bimber
Posty: 814
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#292 Post autor: bimber »

nie będę kisił releasów, dajcie namiar gdzie to wrzucić (~20MB).

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#293 Post autor: splatterpunk »

Booker, tam nic nie ma.

Zdjęcia z Ramosem, w tle gra muzyka..

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#294 Post autor: kotrobot »

Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
wegi
Posty: 839
Rejestracja: 14 lip 2009, 01:17

#295 Post autor: wegi »

Kewl raport 8)

Kewl filmiki 8)

Fajnie było sobie wspomnieć tą kewl impre 8)

Podziękowania dla V12

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#296 Post autor: kenji »

Są rzeczy których nie da się kupić! Bezcenne wspomnienia.
. : dream : .
Boom!

kotrobot
Posty: 2370
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

PING

#297 Post autor: kotrobot »

Dobra, mamy 2014.

Jakieś info? Maj?


Ps.
Zbieram nagrody. ;)
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#298 Post autor: kenji »

Też już zbieram na nagrodę na demo compo ;)

Do puli nagród dorzucę też oryginalną grę Kick Start w wersji dyskowej.
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 592
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#299 Post autor: Cobra »

a ja zbieram na noclegi i ognicho :lol:
8 bit rulez:)

bimber
Posty: 814
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#300 Post autor: bimber »

mocno przedwstępnie i niekonkretnie - 2 połowa maja

ODPOWIEDZ