Wyniki ankiety dotyczacej nazwy party

Miejsce na dyskusje dotyczące organizacji kolejnego polskiego party sceny C64, które wypełni lukę po Silesia Party.

Moderator: elban

Wiadomość
Autor
elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Wyniki ankiety dotyczacej nazwy party

#1 Post autor: elban »

Glosowalo ledwo 46 osob.

procentowo - liczba glosow - nazwa:

10.9% 5 Bigos
8.7% 4 demoscene championship / demoscene cup / democopa (puchar sceny)
23.9% 11 Eastern Point
6.5% 3 Pi i Sigma
15.2% 7 Target
4.3% 2 Tik-Tak
30.4% 14 The point

propozycje sloganow [wyjebane dowcipy]

Offence sells party tickets, Teams wins championships
Get to the point!
Eastern Point - You know where it is!
Target 2013 - Don't miss it.
Stamps Back Party
Find a good Target/Target for your demos
Nie tylko mutanty rosna pod Bialymstokiem
ANTYELEKTROCYMBAŁOFALOGRAF
When All Memory Roads Lead To C64
The Point that You Cannot Miss!
C64 MY FIRST LOVE ;-)
Where the Scene meets
Bigeos
"Don't miss the Target", "Be right on Target"
Be the pointman. Be on the forefront.
Polsport - 80's people rule in XXI century

Symbol party:

1. pucharek z piwem, ktory zwyciezcy komp musza oprozni podczas ogloszenia wynikow
2. strzała bijąca w cel, coś jak http://wordsgohere.com/wp-content/uploa ... 00x240.jpg ale jedna tylko jest wlaściwa, na tarczy mapka z miastem. Albo cos w tym guście, prostrze.
3. kropka, flaga polski,
4. symbol: celownik lub tarcza jak w broni z gierek:))
5. http://www.youtube.com/watch?v=hXjAKHDy4_4
6. Celowniczek + obrys ciała denata z piwem / logiem C= / lub czymś innym
7. No tarcza jakaś BIAŁOCZERWONA
8. C= w celowniku
9. mlynarz
10. EQUALIZER
11. Marchewka albo jabłoń + C64 za marchewką lub pod jabłonią. Bo tereny wschodnie Polski są ładne i sadownicze AFAIK, a chociaż party "eastern" miałoby być w skali Europy, nie samej Polski to jednak skojarzenie IMHO intrygujące w wyglądzie. ;)
12. C64 I 1541
13. )(
14. Celownik, tarcza w rzutki
15. Sylwetka gościa stojacego na tle grupy ludzi w tyle.
16. Logo Polsport ze spodenek z WFu
17. Dwa ludziki z Matplanety

Uzasadnienie:
1. nie ma takiej potrzeby
2/ Marketingowo najlepszy.
3. Już hói, niech będzie prostrza nazwa, Jammer mnie przekonał. b. pozdro i do pszodu
niby mieszkamy w centrum europy ale i tak każdy uważa nas za wschód więc niech im będzie!:) Tak się pije w państwie polskim!
3. Dla mnie: po prostu fajnie brzmi, ale muszę przyznać, że dwie nazwy jednakowo podobają mi się: Target Party i The Point Party
4. Dobra, dynamiczna, ładnie brzmiąca nazwa.
5. troche śmierdzi breakpointem, ale nie ma lepszej propozycji.
6. IMHO najlepsza opcja z możliwych do wyboru, ale nazwa nie jest super genialna.
7. Botak.
8. 1. Bo kojarzy się geograficznie i będzie lepiej zapamiętywalne przez zagranicznych ludzi. :) 2. Bo fajnie, jakoś tak profesjonalnie brzmi, kojarzy się z dużymi, zagranicznymi parties. Może przez to będzie atrakcyjniej brzmiało dla gości spoza PL. ;)
9. mało opcji
10. Nazwa przyswajalna zarówno dla ziomków jak i zagraniczniaków. Jest na tyle wieloznaczna, że nie powinno też być większych problemów z wymyślaniem haseł reklamowych, tudzież logo kolejnych edycji.
11. Jako że pointman (zwiadowca, przewodnik) jest jednym z najważniejszych członków każdej drużyny bojowej, skojarzenie nazwy party właśnie z nim stworzy raczej pozytywny wizerunek. Slogan podświadomie niejako wzywa ludzi do uczestniczenia w tym wydarzeniu, a logo party dodatkowo zachęca poprzez wysunięcie uczestnika party przed szereg ludzi którzy się na nim nie pojawią... ufff:P
12. Polsport!!!!!!!! to mówiłem ja karjon
13. Że wśród chujowych propozycji ta jest tak samo albo mniej chujowa niż pozostałe.
was twenty, is five, my friend...

Zablokowany