watek kat S:Nazywam sie Kisiel,z kazdego tematu robie offtop

Miejsce na dyskusje dotyczące organizacji kolejnego polskiego party sceny C64, które wypełni lukę po Silesia Party.

Moderator: elban

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#41 Post autor: wackee »

Ponieważ widzę że już Ci kultury nie starcza, jako jeden z ostatnich klikam ignore. Odklikam jak a) nauczysz się kultury i b) dorobisz się jakiegokolwiek dorobku scenowego. Żegnam.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

k.

#42 Post autor: k. »

I tym o to sposobem wackee odpierdolił się od posłańca i zlał temat używania bezprawnie nazwy POLSPORT.
Jak brakuje argumentów na tym forum wciska sie ignore.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#43 Post autor: elban »

Mr Argument. Helol!
elban pisze:Dobra, dalem nabrac i odignorowalem kilka postow Kisiela.

Oczywiscie, ze mozemy sie nazywac Polspo(r)t. Nie wykorzystujemy znaku towarowego, nie stanowimy dla nich konkurencji, nie osiagna zadnych start, a nawet nasz event nie jest bedzie stanowil dla nikogo jakiegokolwiek przychodu. Nazwa bedzie jedynie zartobliwym nawiazaniem do gry slow Pol (polska) Spot (miejsce) / Sport (jak rywalizacja).

Zreszta, moge zalatwic za darmo opinie prawnika jak chcecie, wiec nie ma co dawac Kisielowi trollowac.

Biore to na siebie. Przeciez milusinski pierwszy poleci z donosem. :)
i
kmeg pisze:Kisiel oczywiście ma teoretycznie racje ale ja się skłaniam ku zdroworozsądkowemu podejściu Bimbra.

1. Polsport to mógłby się czuć pokrzywdzony w przypadku jakby party o takiej nazwie było dla niego konkurencja
2. Mieszkamy w Polsce a tutaj sądy nie działają jak trzeba i nikt nie będzie się pakował w procesy na lata ze względu na pk1
3. W sądzie to trzeba jeszcze udowodnić, że się na czymś straciło patrze pk1
4. Kto będzie się zajmował jakimś dziwacznym zbiegowiskiem dziwacznej biedoty co to używa komputerów ze śmietnika (gdyby to było party ze sprzętem Apple to tak ;)
Potrzebowalem dzisiaj rozrywki i nie ma to jak na chwile zdjac ignora z blazna.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2328
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#44 Post autor: carrion »

az kliknąłem odignora aby przeczytać co takiego napisał mr kisiel co wzburzyło wacka...
wacek - witaj w klubie...

btw: ten ignor działa - szybko zapominasz że kisiel istnieje... na forum jakoś ciszej i mniej nerwowo.
c64portal.pl, retronavigator.com

brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#45 Post autor: brush »

Scena. Cracki (na csdb), carty z wyrypanymi ROM'ami, milion przerysów Borysa i innych Achilleosów. Kowery kawałków George Michael'a i innych popcornów, dzwonienie za darmo (karty, blue bloxy, pan Stefan z centrali).

I boicie się POZWU nieistniejącej (albo prawie) firmy produkującej piłki o to, że odbędzie się impreza na 60 osób z alkoholem o której nikt poza tymi osobami i 100ma innymi dziadygami z csdb nie usłyszy?

GET A FUCKING LIFE! :)

k.

#46 Post autor: k. »

@Jok pierdolisz, najważniejsze że Brush i Elban powiedzieli że jest zajebiste.
Od początku się trzymam tego.
POLSPORT wygra następne wybory w miesiącu marcu i kwietniu. W czerwcu nie wiem bo na forum może być bryndza na party 2013.

k.

#47 Post autor: k. »

Elban nie pisz w offtopach bo chłopcy tego nie czytają.

Ja nadal uważam że Polsport jest najlepszą firmą i party c64.

k.

#48 Post autor: k. »

On jest lepszy niż Bredzio :)
@Jok, ja do Ciebie nic nie mam ale jak chcesz mieć party na którym ktoś odpierdoli Tobie zajebisty uśmiech na okularach szprajem a Twoim przyjaciołom z niemiec krzyż krosa na masce to jesteś w domu.
Znaczy się ja miałem uśmiech na okularach, a koledzy z Niemiec mieli swastykę. Znaczy się był full wyczes i teges od rana do wieczora.

I za to WAM CHUJE TEŻ DZIĘKUJE :)



Mnie to najbardziej w takich imprezach śmieszy, że ja to tylko plułem... ja to tylko trzymałem srajtaśmę ..... a ja to patrzyłem tylko czy policja nie jedzie..... znaczy się nikt nic nie robił ... samo wyszło.

jok
Posty: 112
Rejestracja: 03 maja 2009, 19:58
Grupa: dreamweb

#49 Post autor: jok »

właściwie to odpisywałem elbanowi...

A co do chlewu to przywykłem.
Na pierwszym (ok. 94/95r) party w szkolnej sali w której rysowałem grafikę na kompo jakaś ekipa spaliła okno - przyjechała chyba nawet policja. Potem to już było tylko gorzej - tak więc można powiedzieć, że się przyzwyczaiłem.

comankh
Posty: 1622
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:10
Kontakt:

#50 Post autor: comankh »

ojajebie. chwile czlowieka nie bylo a tu taka drama, az sie lezka w oku kreci.

Zablokowany