Nazwa party - propozycje

Miejsce na dyskusje dotyczące organizacji kolejnego polskiego party sceny C64, które wypełni lukę po Silesia Party.

Moderator: elban

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2328
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#141 Post autor: carrion »

@Wacek
To chyba troche naszej mentalności leży - tzn to że nie powinno sięsamemu chwalić. w USA np uczą dzieci mówić o swoich zaletach, sukcesach i innych dobrych rzeczach. a u nas jak ktoś się czymś pochwali to zaraz dziwka....
Ja od dzisiaj zaczynam się jawnie przechwalać swoimi osiągnięciami
dla przykładu - uważam że mój Schizarrion bardzo ładnie wyszedł. :)

A nazwa party zaproponowana przez Brusha - autentycznie jest najlepsza!
A logo z dwóch rąk - petarda.
Niech ktoś narysuje bo ja nie umiem. Może Piesiu? :D
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
kmeg
Posty: 468
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:33
Grupa: Albion Crew

#142 Post autor: kmeg »

comeon pisze: 40 osób na party w Sofixach. Kto przyjedzie w Relaksach, rozwali system.
A może Relax Party i sponsoring Wojasa ;)

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2328
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#143 Post autor: carrion »

kolega Jok zaproponował i zaczyna mi się podobać... BreadBox Party.
lubię to!
c64portal.pl, retronavigator.com

brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#144 Post autor: brush »

wackee pisze:
brush pisze:Głupio mi agitowac za własną propozycją
Akurat :roll:
Bezwstydna autopromocja drugim znakiem rozpoznawczym ESM :) Crrn już się raz na mnie obraził jak go nazwałem attention wh0re :)
A co powiesz jak nagram propozycję na DVD i roześlę po scenie? :)

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#145 Post autor: wackee »

brush pisze:A co powiesz jak nagram propozycję na DVD i roześlę po scenie? :)
Plagiat najwyższą formą uznania? :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#146 Post autor: booker »

Wiecie co, ale ta nazwa Polsport dla party to troche żenuła, jakby nie było :D
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

brush
Posty: 254
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:32
Grupa: Elysium

#147 Post autor: brush »

wackee pisze:Plagiat najwyższą formą uznania? :)
W konkurencji autopromocji lubię uczyć się od najepszych :)

k.

#148 Post autor: k. »

booker pisze:Wiecie co, ale ta nazwa Polsport dla party to troche żenuła, jakby nie było :D
Dlatego tak o nią walczę. Myślę, że w następnych wyborach będzie przyjęta przez aklamacje.

jok
Posty: 112
Rejestracja: 03 maja 2009, 19:58
Grupa: dreamweb

#149 Post autor: jok »

Ja co prawda nie za bardzo "czuję w sobie moralne prawo" do zabierania głosu w tej sprawie - ale już trudno ;)
Na prawdę nie rozumiem co w tym polsport widzicie.

1 Nie ma za wiele sensu w podkreślaniu polskości takiej imprezy - niby dlaczego ? Poza tym nie ma na to przykładów i u nas i za granicą.

2 Nie wiem komu sport kojarzy się z rywalizacją (a już na pewno w pożądanym kontekście) Na pewno nie jest to pierwsze skojarzenie - a tylko takie się przy tworzeniu brandu liczy.
Futbol, skoki, kibice, tv + piwo - prędzej ;) Sorry ale to nie działa.

3 Ogólnie takie budowanie 1+2+3 na siłę nie daje rady zazwyczaj, a z tym (r) tylko niepotrzebnie zwraca uwagę i komplikuje

Generalnie w polsce kojarzyć się będzie raczej z klimatem typu - budimex, zapol, poldrób ;) - czyli wspomniane "żenua" ;) - no i z polskim sportem - co chyba niewiele daje, a sporo i niepotrzebnie miesza.

Dużo lepsze są niebezpośrednie nawiązania do idei spotkania ludzi z sceny w jednym miejscu - tak jak np. Gathering, the party, mekka. Albo coś abstrakcyjnego, kojarzącego się (pozytywnie) mniej lub bardziej z tematem i przede wszystkim dobrze brzmiącego po angielsku. (Breakpoint Assembly)
Dlatego dobre są te pomysły z Point, Spot (ale z czymś sensownym).

Uważam też że jeśli jest szansa użyć marki Silesia to byłoby najlepiej dla party. Nazwy związane z lokalizacją to tez niezły trop jeśli dobrze brzmi i/lub jest na to pomysł. A Silesia przyciągnie uwagę zwłaszcza po ostatnich produkcjach.

no i dodajcie IMHO wszędzie
peace :)

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#150 Post autor: elban »

Silesia party to inna formula, inni ludzie, etc.

ALE: jezeli Warlock chce zrobic party w 2013 uwazam, ze lepsza opcja jest maksymalne wspieranie Silesii niz organizowanie innego party pod jakakolwiek nazwa. Silesia Party to Raf, Volcano i Warlock. Nic mi do tego i nigdy w zyciu nie chcialbym slizgac sie na ich sukcesach ani wpierdalac sie im w organizacje. Od poczatku pisalem, ze jezeli jest ktos z incjatywa na 2013 to ja chowam swoj projekt do szafy na gorsze czasy, i jezeli organizatorzy, np. Silesii, beda chcieli moge im pomoc w jakis sposob.

Dobrze, ze Warlock robi party przed X. Mam nadzieje, ze uda sie nam pogadac i ustalic w ktora strone celujemy z promocja na X. Zawsze to moze byc, NA PRZYKLAD, Silesia 7 - Polsport edition w takim samym klimacie, zasadami i organizatorami jak do tej pory na Silesii bywalo.

Ja nie mam cisnienia. Zrobie party, jezeli nikt inny nie bedzie chcial / mogl sie podjac. Wole pomagac innym niz konkurowac. W Polsce jest miejsce tylko na jedna impreze o takim profilu a Volcano i Raf udowodnili ze potrafia zrobic b. dobre party.
was twenty, is five, my friend...

jok
Posty: 112
Rejestracja: 03 maja 2009, 19:58
Grupa: dreamweb

#151 Post autor: jok »

Gdzieś padła taka propozycja (nazwa) - dlatego o tym napisałem - nie znam na tyle realiów.
Super, że jest szansa na party i że komuś się chce działać. Nie ważne pod jakim szyldem (byle dobrym ;). (ja mogę pomóc z projektowaniem - identyfikacja, plakat itp - jeśli będzie potrzeba - i traktuję to serio)

Zablokowany