Piernik - oficjalne (!) info

Miejsce na dyskusje dotyczące organizacji kolejnego polskiego party sceny C64, które wypełni lukę po Silesia Party.

Moderator: elban

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3948
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#21 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Voyager tez zostal pominiety.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#22 Post autor: wackee »

Gdzie są tłumy broniące dobrego imienia piernika? No pytam się? :)

Carrion,
Wyjaśniam na spokojnie.

My też jesteśmy drażliwi na tym punkcie więc nie obrażaj nam piernika pisząc że jest mało ważny. Żądasz szacunku od innych, okaż go sam. Teraz już rozumiesz?

Co do "wjazdów na grupy", to ja na ten przykład będę wjeżdżał na Gaylysium do dnia w którym zgaśnie słońce. Jest to element przaśnego folkloru który narodził się akurat podczas Twojej nieobecności na scenie, kiedy to Arise z Elysium konkurowało na scenie na dema. Może dlatego że wtedy Ciebie nie było to tego nie kumasz, ale popytaj Brusha albo Cresha. Albo obcykaj diry do Late Ejaculation i Illmatica :) I jakoś musisz nauczyć się z tym żyć :)

No offence, ale mi też się czasami wydaje że jesteś ciutek zbyt drażliwy momentami. Nie zapominajmy, że w klimat sceny wpisane są również pseudo-podjazdy, ciągnięcie łacha jednych z drugich, dużo dystansu do samego siebie i tona humoru żeby to wszystko jakoś znieść :)

PLUR,
wackee
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2328
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#23 Post autor: carrion »

panowie
napisałem grzecznie i bez podtekstów że nie przyjadę i to wy/elban zaczęliście trolować.
nie mam ochoty czytać waszych wynurzeń na temat zasad gier podjazdowych na scenie...

wacku
nie muszę się z niczym godzić. kiedyś było kiedyś teraz jest teraz.
ale EOT z mojej strony.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#24 Post autor: booker »

Elban, okok ale zrobcie majem koncem, bo wryja.

Tomek, też tak kiedys myslalem jak Ty - "mam malo czasu na wszystko, nie bede na sztaby jezdzil - tylko scenowe eventy się licza" ale pojechalem na Piernika i teraz jest wpisany na stale w moj program partiesow. Glownie też dla tego, że na partiesach scenowych w wiekszosci jest parcie scenowe, a na pierniku nie ma parcia na cokolwiek :) (poza porankiem piernika przacym dnem zoladka na glebe za domkiem :D)

i hói!
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#25 Post autor: Cobra »

Jestem już po operacji, a do kwietnia powinnam zakończyć pełne leczenie.
Tak więc na tę chwilę nie odpuszczam Piernika.

Niektórzy mówią, że w kwietniu zimno?
Na North 3 to dopiero było zimno :lol:
8 bit rulez:)

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#26 Post autor: wackee »

\o/

A co do zimna:
Kto nie spał w Olsztynie w podstawionym pociągu do Bartoszyc, zimą - ten nie wie co to mróz :)
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
Roody
Posty: 168
Rejestracja: 26 sie 2009, 18:14
Grupa: sabat

#27 Post autor: Roody »

jeszcze nie byłem na pierniku ale już mam przeczucie graniczące z pewnościa , że jest w przysłowiową pizdeczkę!

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 400
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#28 Post autor: kordiaukis »

Roody przyjedz, nie bedziesz mial wiecej watpliwosci :D :twisted:

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#29 Post autor: elban »

info juz oficjalne.

nie mam mozliwosci przeniesienie watku do odpowiedniego dzialu - wiec ten zamkne a calosc przenosi sie do odpowiedniego watku w dziale scena
was twenty, is five, my friend...

Zablokowany