Piernik - oficjalne (!) info

Miejsce na dyskusje dotyczące organizacji kolejnego polskiego party sceny C64, które wypełni lukę po Silesia Party.

Moderator: elban

Wiadomość
Autor
elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Piernik - oficjalne (!) info

#1 Post autor: elban »

wstepny termin piernika w tym roku to ostatni weekend kwietnia.

Piernik 'przed sezonem' ma takie plusy, ze nie ma problemu z dostepnoscia domkow, kemping jest pusty wiec nikomu nie przeszkadzaja sidy przy ognisku ani nawet jazdy wozkiem.

---

tym razem oficjalnie. 27-29 kwietnia.

w sobote, w barze, od 11 panel dyskusyjny o polskim party. zapraszam.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2012, 01:15 przez elban, łącznie zmieniany 1 raz.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 591
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:13
Grupa: Samar

#2 Post autor: Cobra »

elban pisze:wstepny termin piernika w tym roku to ostatni weekend kwietnia.
W tym roku to raczej już nie zdąrzymy wrócić do kwietnia :lol:

ale w kwietniu 2012 widzimy się w Toruniu.
8 bit rulez:)

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#3 Post autor: kotrobot »

27-29 kwietnia? To długi weekend.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

provee
Posty: 65
Rejestracja: 10 mar 2009, 09:43

#4 Post autor: provee »

kotrobot pisze:27-29 kwietnia? To długi weekend.
Rzeczywiście. Nie da się tego piernika w innym terminie wymyślić?

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#5 Post autor: elban »

Palcer - nie to forum. :) Powiedzmy ze to jeszcze termin nieoficjalny, ale uzgodniony z naszym naczelnym szatanem.

Nastepnym weekend to tez dlugi weekend ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
wackee
Posty: 1606
Rejestracja: 05 paź 2008, 23:05
Grupa: Arise
Kontakt:

#6 Post autor: wackee »

Właśnie, zależy komu.
Jedni mają długi weekend z 30 kwietnia w roli głównej, inni z 4 maja.
Jeszcze inni biorą 3 dni i mają wolny tydzień.
No jak już ktoś nie może w ten termin wstrzelić piernika, no to paaanie.
Arise - keeping your eyes wide open since 1991.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#7 Post autor: booker »

Kwiecien kurde? ZIMNO!
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#8 Post autor: elban »

zimno, w domkach duszno, zarcie w barze chujowe, dlugi weekend, trawy pyla, nie ma IC do Torunia bezposrednio, drogi chujowe, to zaraz po wielkanocy, liga zuzla sie nie zacznie, taksowki drogie, brak bezposredniego autobusu z kempingu na starowke, za drogo, bigscreen chujowy - slowem sama chujnia.

juz sie nauczylem - kto ma przyjechac na Piernika - przyjedzie - a inni jak zwykle zostana w "ostatneij chwili" zatrzymani przez nie dajace sie przeskoczyc okolicznosci :)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#9 Post autor: booker »

Ej, no ale dlaczego nie koniec maja jak ostatnio? :-P
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#10 Post autor: elban »

jedna z tajemnic kuchni:

Piernik jest wtedy kiedy moze Kordee. Piernik bez Kordeego to jak Kordee bez brwi. To jakby nie bylo ogniska. Jakby wozek byl elektryczny. Jakby pewna firma z Gdanska handlujaca na Allegro dostala nagrode "Fair play w biznesie". Jakby Palcerek nie byl nigdy 12. Jakby Wacek zostal pic w niedziele do 16. Jakby Pimpek wstal o 7.30. Jakby Kierownik z Jasiem Moneta kibicowali Polonii Bydgoszcz.

Oprocz tego, sam prosilem HQ Piernik, zeby biba byla albo na samym poczatku maja albo w kwietniu.

Kiedys bylismy w kwietniu, kiedys bylismy w pazdzierniku. Pizdzilo. Kto nie pije ma w nocy problem zimnego lozka - nie da sie ukryc. Za to rano, nawet Pimpek wyjdzie z domku przed 13!
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2328
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#11 Post autor: carrion »

elban pisze:
juz sie nauczylem - kto ma przyjechac na Piernika - przyjedzie - a inni jak zwykle zostana w "ostatneij chwili" zatrzymani przez nie dajace sie przeskoczyc okolicznosci :)
więc żeby nie było w ostatniej chwili ....
Ja nie przyjadę.
c64portal.pl, retronavigator.com

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#12 Post autor: elban »

swietnie! zaprosimy zatem Atarowcow. :)

Piernik 7 - como siempre - fuera Carrion!
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3948
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#13 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Super termin, ja bede. Na wiosne wlasciwie co 2 tygodnie jest jakies party lub meeting, w nastepny dlugi weekend 4-6 maja jest atarowska Grzybsoniada w Czestochowie, tez sie wybieram.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2328
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#14 Post autor: carrion »

elban
ja chciałem lojalnie poinformować a ty jesteś złośliwy,
a fakt że cieszysz się, że nie przyjadę jak i fakt, że pojawią się tam atarowcy mam w dupie.
zawsze uważałem że to wasz grupowy zlot - więc nigdy się tam nie pchałem.

[edit]
besar mi culo
c64portal.pl, retronavigator.com

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#15 Post autor: elban »

Pisalismy Ci juz poprzednim razem, ze sie mylisz co do oceny Piernika. To ogolnoscenowa incjatywa, na ktorej wszyscy sa mile widziani o czym swiadczy lista gosci.

a co do reszty - ciesze sie, ze przestales byc taki drazliwy jak kiedys a marzenia z siusiakiem zrealizujesz, jak zwykle, z kolegami z grupy ;)
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3948
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#16 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Nie chce byc niegrzeczny, ale prosze przeniescie sie do areny z tymi wycieczkami, bo psujecie watek.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2328
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#17 Post autor: carrion »

... są mile widziani ale nie przyjeżdżają...

nie uważam aby to była jakieś znaczące scenowe posiedzenie więc nie jadę. ciężko wygospodarować czas w tych czasach - tym bardziej na mało znaczące imprezy.

piwo w wawie 15 grudnia ma mniej więcej tę samą rangę co piernik. też pokażemy (albo opowiemy) o demach których nie było.
mówię ci - będzie zajebisty performance i napiszemy o tym na csdb jeśli trzeba będzie.

drażliwy jestem nadal jeśli chodzi o naruszanie mojej prywatności, albo bezczelne wjazdy na istotne dla mnie tematy... do takich tematów zaliczam wszelkie wycieczki w kierunku mojej/moich grup. zadaję się z ludźmi którym chce się robić fajne rzeczy a nie tylko o nich gadać.

twój komentarz o siusiakach jest beznadziejny i płytki.
c64portal.pl, retronavigator.com

Awatar użytkownika
kordiaukis
Posty: 400
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:19
Grupa: aRise

#18 Post autor: kordiaukis »

ja pierdykam Carrion czemu jestes taki anty.. sam bym cie chetnie na pierniku zobaczyl i wypil piwo nawet niejedno..i pisze to nie pierwszy raz jak sadze.. nie masz czasu czy nie chcesz to nie przyjezdzaj.. nikt cie na kolanach prosic nie bedzie.dla ciebie moze i piernik ma range piwka, ale nie byles nie wiesz i nie dowiesz sie pewnie bo nie przyjedziesz wiec na temat piernika i tego co sie tam dzieje sie nie wypowiadaj.. pozdrowienia

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#19 Post autor: elban »

Carrion - koncze flame. Wiecej usmiechu. ;) Jak chcesz koniecznie ciagnac - zaloz watek w arenie.

Odnosze sie tylko do jednego: zgodne z tematem.
... są mile widziani ale nie przyjeżdżają...
tu jest lista osob niezwiazanych z Arise, ktorzy przewineli sie na kempingu:

Black Light, Booker, Data, Cactus, Grabba, Killer, Kisiel, Lemming, Prezes, Provocator, Sebaloz (thanks W!), V-12

niektorzy byli po kilka razy. Ich sie zapytaj jak "wewnetrzny" (zamkniety dla innych) jest ten meeting i jak byli przyjeci.

Tak - to maly event, cos pomiedzy meetingiem a malym party, z compami, o takiej a nie innej formule, gdzie czasem sa puszczone stare rzeczy lub cos dla jaj, a czasem calkowicie powazne produkcje.

Jezeli bylo by duzo produkcji lub byly by takie checi uczestnikow pewnie HQ zmienilo by konwencje konkursow. Na razie jest jak jest.

Pisze to nie dla Ciebie Carrion - nie chcesz - nie przyjezdzaj - Twoja sprawa - w archiwum jest watek dotyczacy poprzedniej edycji, gdzie rozwiewalismy Twoje watpliwosci. Zapomniales / nie przeczytales / nie zostales przekonany / to nie dla Ciebie impreza.

Pisze to dla innych, zeby nie pozostalo wrazenie, ze ktos jest niemile widziany.

Zapraszamy wszystkich!

ps. Jak zmienisz zdanie to zrob nam niespodzianke, hehe.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2011, 23:58 przez elban, łącznie zmieniany 1 raz.
was twenty, is five, my friend...

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#20 Post autor: kotrobot »

Obrazek
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Zablokowany