Dyskusje, uwagi, pomysly

Miejsce na dyskusje dotyczące organizacji kolejnego polskiego party sceny C64, które wypełni lukę po Silesia Party.

Moderator: elban

Wiadomość
Autor
elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#21 Post autor: elban »

zalezy od DK. Sa takie, w ktorych mozna zorganizowac wesele - tyle, ze wtedy sa poza naszych zasiegiem finansowym.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#22 Post autor: booker »

Miejsca takie jak były na Silesji, w sensie - party room + pub jak dla mnie zajeboza. A dla Was? W lewo piwo i zapiekanka w prawo kompy i big screen, a gdzieś pomiędzy tym kibel. :)

Ja mogę i 100zl zapłacić za wjazd, byle by miejsce było cosy :) 50zl to moze 20 lat temu bylo dla nas wiele, na dzis to jest flaszka i paczka fajek. Nie róbmy dziadów ;)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#23 Post autor: kenji »

Moim zdaniem nie musi to być pub, byle tylko bar był na miejscu. Picie ciepłego piwa z puszek lub tym podobne atrakcje to dobre było kiedyś.

Miejscówka na S5 jak dla mnie była fajna, ale nie wyobrażam sobie co by się działo, gdyby spora część osób nie spała w hotelach i innych noclegowniach, tylko na party place.
. : dream : .
Boom!

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#24 Post autor: zielok »

booker pisze:Miejsca takie jak były na Silesji, w sensie - party room + pub jak dla mnie zajeboza. A dla Was? W lewo piwo i zapiekanka w prawo kompy i big screen, a gdzieś pomiędzy tym kibel. :)

Ja mogę i 100zl zapłacić za wjazd, byle by miejsce było cosy :) 50zl to moze 20 lat temu bylo dla nas wiele, na dzis to jest flaszka i paczka fajek. Nie róbmy dziadów ;)
Bo ty w dewizach zarabiasz :)
Ale tak na serio to miejsce dla mnie także było idealne a zapłacenia 100 zł za wjazd do ciekawej miejscowki nie jest problemem.

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#25 Post autor: booker »

Zielok, dla mnie Ty też zarabiasz w dewizach :D

Ale serio, wlasnie, nie ma to jak zimny laniec, a nie ciepłe puszki/butle, i coś na ciepło do wciśnięcia. Nie musi być pub, chodzi o ideę ;)
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#26 Post autor: elban »

spoko. Dojedziemy i do tego. Na razie lokalizacja. :)
was twenty, is five, my friend...

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#27 Post autor: kotrobot »

Podrzucam miejscówkę pod rozwagę, 50 km od Wwy:

http://www.wilga.pw.edu.pl/?go=aktualnosci

W Wildze jest kilka takich ośrodków - chyba popularne miejsce za komuny.
Akurat w tym miejscu byłem kiedyś na jakieś najebce/ognisku.

Minus - dojazd tylko autem, ew. autopkiem.

Wiem, w sumie bardziej pasuje na pierniki...
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3948
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#28 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Osrodek Boruta w Grotnikach

http://www.grotniki.hg.pl/

osrodek widzial juz najwieksze zlo
dwa razy w roku odbywaja sie tam meetingi scen amiga, pc i c64.
kiedys byl tam meeting Arise
milo nastawiona obsluga osrodka z dziadem Boruta na czele

miejscowosc w samym srodku Polski
stacja kolejowa
latwy dojazd z A2(E30) i E75(1)
30 km do lotniska w Lodzi
150 km od lotniska w Warszawie
dostep do internetu
160 miejsc noclegowych
boisko i inne atrakcje
nie ma problemu z piciem, paleniem
latwy tryb placenia za spowodowane szkody
stolowka
kilka sklepow spozywczo-alkoholowych
pizze mozna zamawiac z Ozorkowa (+5 zl za dowoz)

koszty:
nocleg od 19,50 do 34 zl
sniadanie 10 zl
obiad 15,5 zl
kolacja 11 zl
za dwie doby to lekko powyzej 100 zl
ale catering tak jak na x moze startowac dopiero piatek wieczor <100 zl
uwaga: grupy zorganizowane - ceny do negocjacji!

minusy:
troche mala sala na bigscreena
brak lokali rozrywkowych w miejscowosci (oprocz pubu)

co do zimnego piwa to w srodku nie sprzedaja alkoholu
ale mozna zrobic tak jak na Sillyventure - party bylo na sali gimnastycznej, a co godzine byla przynoszona kolejna beczka z piwem i podlaczana do dystrybutora.
beczki moga byc przechowywane w chlodni nalezacej do stolowki osrodka
skad wziac beczki? Gały pracuje przeciez w browarze Lech :)
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#29 Post autor: elban »

dzieki. kolo warszawy takich osrodkow jest sporo, rowniez nad zegrzem. na razie problemem jest lokalizacja - gdzie zrobic party zeby bylo min .60 osob.

jestem cierpliwy i czekam na 120-130 odpowiedzi aniekiety. na razie mam 45. Jezeli mozecie - cisnijcie swoich znajomych o jej wypelnienie.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#30 Post autor: booker »

Myśle te min. 60 osób to nie jest tylko lokalizacja. Wiem o kilku osobach, które na SP5 nie przyjechało ze względu na zmianę terminu. Więc primo to by było najważniejsze - jak termin to termin, twardo.

Jeżeli chcemy gości z zachodu trzeba by patrzeć tak by dotarcie autem i samolotem było jak najmniej upierdliwe. Wilga, mimo, że napewno piękne miejsce (ja bym tam np. chcial party) no raczej odpada....

Boruta jakby ok, tylko te budynki komuna-style :D

Lotnisko Łódź też jakby masakrycznie wiele nie oferuje no ale jest UK / Irlandia / Dortmund jest Oslo no to nawet nawet.

Enter Air Seasonal: Antalya
Ryanair Dublin, East Midlands, Edinburgh, Liverpool, London-Stansted, Milan-Orio al Serio, Oslo Rygge Moss [Begins March 2012]
Sun d'Or operated by El Al Seasonal: Tel Aviv
Wizz Air: Dortmund, London-Luton [begins 13 September]
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#31 Post autor: bimber »

Boruta to fajny ośrodek libacyjny. bylem tam na kilku imprezach, nie tylko scenowych, no i faktycznie ten gość który go prowadzi jest mega wyrozumiały i userfriendly ;)

jednak uważam, że lokalizacyjnie jesteśmy w stanie znaleźć coś dużo lepszego, bo wizja dojazdu do Grotnik przez podzgierskie łąki lub pociągiem osobowym może wiele osób zniechęcić na starcie.

V0yager
Posty: 55
Rejestracja: 29 paź 2008, 13:40

#32 Post autor: V0yager »

Ze wzgledu na obsługe osrodka, ktora duzo widziala, oddalenie od siedzib ludzkich, niskie koszty noclegow, dobre jedzenie i przyzwoite zaplecze - Boruta to dobry wybor.
Swietlica powinna nas zmiescic, beczki piwa da sie zamowic na miejscu, kuchnie zalatac miejscowym stanowiskiem do grillowania. Brakuje tylko naglosnienia, ekran i projektor trzeba bedzie tez zalatiwc.

Nieco gorzej z dojazdem, bo najlatwiej dostac sie tam samochodem. Dojazd pociagiem - nieco gorszy, trzeba jesze doliczyc do tego spory kawalek na pieszo. No ale to nic dla tych ktorzy trafili do Piecnika...

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#33 Post autor: elban »

Booker - na party w Warszawie, ze znamym terminem przyjechalo 30 osob. Z czego polowa z Warszawy, ktora wracala na noc do domu. Bylo pusto i smutno - przynajmniej tak to odbieralismy jako organizatorzy.

Odpowiedzi jeszcze mam malo, ale wydaje mi sie, ze idealne miejsce to gdzies na poludniu. Kazdy osrodek widzial bandy pijakow (szczegolnie odkad sa w modzie wyjazdy integracyjne), wiec tego sie najmniej obawiam. Ewnetualnych mistrzow przesady spacyfikuje, jak zwykle, wewnetrzna policja. W masie od lat zachowujemy sie jak w miare normalni ludzie ;)

Tylko 46 odpowiedzi - atakujcie znajomych!
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#34 Post autor: nes »

Kiedyś wynajmowałem ten ośrodek w całości:

http://www.beskidy-ozna.pl/

Zdjęcia: http://www.beskidy-ozna.pl/galeria-zdjec.html

Było fajnie.

Zalety
- dookoła sam las i tory,
- fajni właściciele
- jest miejsce na ognisko
- jest sala na kompy
- są stoły do bilarda
- pokoje są na miejscu, kilku osobowe, z prysznicami
- jest boisko i chyba basen na terenie obiektu
- można to wynająć w całości
- właściciele może mnie już nie pamiętają

Wady
- tylko 35 miejsc noclegowych, więc trzeba by się było poupychać w pokojach jakoś, przez co noclegi by wyszły zresztą taniej
- najbliższy sklep czynny w dzień - nie wiadomo gdzie
- najbliższy sklep czynny wieczorem - pewnie kilkadziesiąt km dalej
"A ile zrobisz pompek ?" (c) 2o11 eLban
http://apt.hopto.org/nes/impact/

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#35 Post autor: kotrobot »

Mimo wszystko głosuję za imprezą w mieście.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#36 Post autor: nes »

Ja w sumie raczej też. Może Tarnów hehe :)

To jest to ?
http://bryla.gazetadom.pl/bryla/1,85301 ... ga,,5.html

Czy jakieś inne?

Btw. RAF - jakie wrażenia po SP5 ze strony właścicieli Parapetu ? Dobrze to wyszło czy żałowali że wynajęli lokal na party ?
"A ile zrobisz pompek ?" (c) 2o11 eLban
http://apt.hopto.org/nes/impact/

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#37 Post autor: booker »

elban pisze:Booker - na party w Warszawie, ze znamym terminem przyjechalo 30 osob. Z czego polowa z Warszawy, ktora wracala na noc do domu. Bylo pusto i smutno - przynajmniej tak to odbieralismy jako organizatorzy.
Nie no Wawa jest passe :) chyba ze jakis las, cos takiego.

Jakoś ten Śląsk/Zagłębie jest szczęśliwy. Te rejony? :)

Może pomyśl o anglojęzycznej ankiecie i wrzuć na CSDb?
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

jericho
Posty: 229
Rejestracja: 12 sie 2010, 18:52
Grupa: Draco Tropyx WST

#38 Post autor: jericho »

Jak Podkowa Leśna?
Bee boozed together in Comaland!!!

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#39 Post autor: elban »

szczerze mowiac - nie wierze w zaden najazd kolegow z zagranicy - nie chce mi sie nimi dupy zawracac.

oczywiscie, party bedzie reklamowane 'na zachodzie', beda zaproszenia, etc, ale nie mam zamiaru robic biby 'pod nich'.
was twenty, is five, my friend...

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#40 Post autor: booker »

ok
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Zablokowany