Dyskusje, uwagi, pomysly

Miejsce na dyskusje dotyczące organizacji kolejnego polskiego party sceny C64, które wypełni lukę po Silesia Party.

Moderator: elban

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#1 Post autor: booker »

2012 będzie Piernik, więc będzie się gdzie zalać ale potem, to lepiej przysiedzieć i kopnąć z zalewajką na X'sie.

To tak IMHO.

No ale w 2013 trza już coś zacząć organizować większego, termin okolic tak jak była Silesia wszystkim pasuje, jak się wydaje, więc....
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

Awatar użytkownika
kenji
Posty: 914
Rejestracja: 06 wrz 2009, 20:58
Grupa: Dream

#2 Post autor: kenji »

Mógłby być wcześniej, bo w tym roku mieliśmy wyjątkową pogodę i szło ze spokojem wyjść na dwór. Różnie z tym może być. Ale sam pomysł Bookera IMHO bardzo dobry.
. : dream : .
Boom!

Awatar użytkownika
booker
Posty: 1272
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:54
Grupa: MultiSyte Labz

#3 Post autor: booker »

Sorry tak, jasne ze wczesniej, chodziło mi o standardową Silesję :) Np. 4ka :D
Takibardzodługipodpissetuszczelecobyśmiałchwilkęoddechuaizadumymożeewentualniewkurtegozestraciłeśpółminutyżycianaczytanietekstuoniczym.

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#4 Post autor: kotrobot »

Druga połowa września 2013 to git termin - ale i kosmiczna perspektywa! ;)
Pod uwagę chyba trzeba też wziąć LCP w wakacje 2013 - lipiec?
Tzn. raczej nie organizować konkurencji w tym terminie.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
carrion
Posty: 2328
Rejestracja: 27 lut 2009, 17:38
Kontakt:

#5 Post autor: carrion »

A może party w maju 2013? W tym roku pewnie też będzie LCP i zapewne w okolicach wakacji, więc mała konkurencja dla nich wcześniej? W maju jest już ciepło (długi weekend?) a od Xa 2012 upłynie sporo czasu aby przygotować już jakieś demko. Z Xem nie konkurujmy, ale z takim LCP chyba można? Łatwiej ludziom z Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec przyjechać, ale jak by się wymyśliło jakieś atrakcje jak koledzy od /|\ na Silly Venture to czemu nie? Np zaprosić Marka Bilińskiego hm?
o atari mamzdanie jakie mam ale to co zrobili na party (te nagrane greetingsy i pan z kombi) to pierwsza klasa eventy!

[edit]
Pamiętam że przez SP5 chcieliśmy Jerri Elsworth (czy jak ona tam sięnazywa) zapraszać...
c64portal.pl, retronavigator.com

k.

#6 Post autor: k. »

Na opinię pozytywną Volcano to bym raczej nie liczył.
Co do pierników 2013 nie widzę tego jako party. Dajmy na to: kemping dla 80-100 osób w domkach? Uzależnienie od pogody (no chyba że będziemy jak te szprotki pod wiatą się ściskać) itp.
Wszystko jest do zoorganizowania ale imo nie w trampie, prędzej w NRD :)

Awatar użytkownika
Sebaloz/Lepsi.De
Posty: 3948
Rejestracja: 14 wrz 2008, 00:02

#7 Post autor: Sebaloz/Lepsi.De »

Jesli party ma byc na serio z dobrymi tradycjami North i Silesii to popieram, ale nie chce kontynuacji niektorych zlych tradycji z Northa i Silesii. Oczekuje ze przed podaniem terminu party bedzie podpisana umowa na wynajecie lokalu. No i przede wszystkim konkursy maja byc powaznie potraktowane, od regulaminow do sprzetu obslugujacego kompa. Podrzucane prace, niesmaczne fotomontaze i inne puszki, maja trafic do kosza, a nie na bigscreen.
__________________________
Socjopatyczna Legia Commodore

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#8 Post autor: zielok »

Mylisz się co do powodu jak to nazwałeś "wyjebania" (ale ja bym to nazwał po prostu zaprzestaniem współpracy). To co przytoczyłeś miało tylko pewien wpływ na moją decyzję.

zielok
Posty: 438
Rejestracja: 07 lis 2008, 21:23
Kontakt:

#9 Post autor: zielok »

Dla mnie EOT bo się pogubiłem :) Ale wy kontynuujcie dalej jak macie ochotę :)

k.

#10 Post autor: k. »

@Zielok, To akurat jest proste:

Zawsze w życiu musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy ważne jest CO?, czy ważne jest GDZIE?, czy ważne jest Z KIM?.... i to jest pytanie retoryczne.
Każdy popełnia błędy, fajnie że się Wam udało z tego wyjść.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#11 Post autor: elban »

ale flame. ;)

Sebastian - to czy bedzie podpisana umowa pewnie bedzie zalezalo od tego czy maz zaufania (czyli nie ja) otrzyma odpowiednie wsparcie sponsorow / przedplat / innego rodzaju zapewnien. Wszystko zalezy od wynikow ankiet - to tam a takze na forum wykluje sie formula party.

To nie ma byc takie party jak do tej pory, ze organizatorzy do konca drza o to czy ludzie w ogole przyjada, a potem czy ich ktos przesympatycznie nie zjebie za rzeczy, na ktore nie maja wplywu lub leza poza ich zasiegiem. To ma byc NASZE party, o ktorego ramach, konwencji, terminie, lokalizacji i sposobie finansowania zdecydujemy tutaj.

Jezeli sie nie uda osiagnac rozsadnego kompromisu to party nie bedzie. Jezeli Ty bedziesz jedynym krzyczem, to Cresh przywiezie Cie w kartonej postaci, do ktorej bedzie strzelac z dlugopisow a na koniec Kisiel ja spali w ognisku. I tyle ;)

Mamy ponad rok zeby wszystko wspolnie wymyslec i obgadac. Zaczynamy od lokalizacji.
was twenty, is five, my friend...

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#12 Post autor: kotrobot »

2013 to dla mnie taka sama abstrakcja jak 2033. ;)
Ale spoko, deklaruję chęć przyjazdu.
I jak nie będzie jakiegoś mega konkretnego pierdolnięcia na rynku, to wspomogę imprezę finansowo.
Lokalizacja nie ma specjalnie dla mnie znaczenia.
Termin - celujcie we wrzesień.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#13 Post autor: nes »

Żeby nie było wtopy organizacyjnej, proponuję zwrócić uwagę na koszta udziału zaproponowane przez elbana, i organizatorom zrobić zbiórkę kasy z dużym wyprzedzeniem (2012?), żeby nie mieć takiego ciśnienia jak było przed SP5.
Przy okazji pytanie - 150-200 zł za 2 dni = jeden nocleg ? Jak tak to proponuję hotel Belvedere w Zakopanem, podobno mają mało klientów, powinni za taką kwotę 1 nocleg dać.
Jeśli to na 1 nocleg, to chciałbym też zwrócić uwagę, że kompo będzie w dniu przybycia, czyli jak ktoś dojedzie o 14-tej, to będzie mieć całe 5 godzin na zaaklimatyzowanie się - potem kompo, ognisko po północy?, powrót na 2 dzień do 14-tej, bo tak ośrodki wymeldowują?
"A ile zrobisz pompek ?" (c) 2o11 eLban
http://apt.hopto.org/nes/impact/

bimber
Posty: 813
Rejestracja: 16 wrz 2008, 10:16
Grupa: arise

#14 Post autor: bimber »

2 dni = 2 doby (piatek-sobota, sobota-niedziela).

splatterpunk
Posty: 1457
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:04

#15 Post autor: splatterpunk »

kotrobot pisze:2013 to dla mnie taka sama abstrakcja jak 2033. ;)
Ale spoko, deklaruję chęć przyjazdu.
Hehe, właśnie o tym samym pomyślałem :)

Ja też deklaruję chęć przyjazdu w 2013, 2023 i w 2033 roku ;)

Awatar użytkownika
SUDi
Posty: 1387
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:03

#16 Post autor: SUDi »

splatterpunk pisze:Ja też deklaruję chęć przyjazdu w 2013, 2023 i w 2033 roku ;)
A dostaniesz w tym 2033 roku przepustkę z domu spokojnej starości? :P

Piękna data jest A.D. 2044 :D Dla fanów Seksmisji i starych gier PC bezcenna :)

Awatar użytkownika
nes
Posty: 509
Rejestracja: 21 maja 2010, 22:03
Grupa: Impact

#17 Post autor: nes »

bimber pisze:2 dni = 2 doby (piatek-sobota, sobota-niedziela).
hm. to zmienia postać rzeczy.
w turystyce "2-dniowe" to zawsze 2 dni = 1 nocleg.
kisiel pisze:@bimber, Pracujesz może w pomocy paliatywnej, domu opieki, szpitalu ? ;)
http://www.strzyza.pl/index.php?option= ... &Itemid=30

Hm.. a Kisiel znowu nie na temat :?
Ostatnio zmieniony 20 lis 2011, 20:29 przez nes, łącznie zmieniany 1 raz.
"A ile zrobisz pompek ?" (c) 2o11 eLban
http://apt.hopto.org/nes/impact/

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#18 Post autor: kotrobot »

Wypierdalajcie.

/to było do wymiany poglądów między Kis. i Seb./
Ostatnio zmieniony 21 lis 2011, 07:53 przez kotrobot, łącznie zmieniany 1 raz.
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

#19 Post autor: elban »

Mistrzowie retoryki - wypad do swojego watku. I jedzcie sobie moze z jakims stylem. ;)

Nes - dwa noclegi. Piatek jako wieczor integracyjny i sobota z kompotami.
was twenty, is five, my friend...

kotrobot
Posty: 2362
Rejestracja: 06 lis 2008, 13:55
Grupa: URDAD

#20 Post autor: kotrobot »

http://www.dzialdowska.pl/

Dla ciekawości - byłem w dużym DK na dzielni.
Zacząłem nawijać o możliwości zorganizowania imprezy, wynajęciu sal, etc.
W sumie się zainteresowali.
Ale jak powiedziałem, że to na 3 dni, w rachubę wchodzi alko, to kazali mi grzecznie spierdalać. Aż tak im na kasie nie zależy...
Olo forum atakuje. Żadnej litości nie czuje.

Zablokowany