Party w 2013 roku - slowo wstepu

Miejsce na dyskusje dotyczące organizacji kolejnego polskiego party sceny C64, które wypełni lukę po Silesia Party.

Moderator: elban

Wiadomość
Autor
elban
Posty: 1603
Rejestracja: 17 wrz 2008, 11:19
Grupa: aRise

Party w 2013 roku - slowo wstepu

#1 Post autor: elban »

nie moze byc tak, ze nie bedziemy mieli w PL swojego party. Nauczony doswiadczeniem swoim, Black Lighta i troche Volcano i Rafa zamierzam podejsc do tematu zupelnie inaczej.

To nie bedzie party moja czy Arise na ktore zapraszamy scenowiczow i liczymy, ze impreza wypali - to ma byc party organizowane przez mozliwie najwieksza ilosc scenowiczow, jego formula, miejsce, czas zostanie wybrany po szerokich konsultacjach przeprowadzonych na tym forum.

Mam jeden warunek - to ma byc party na min. 60 osob. Robienie mniejszego uwazam za zawracanie dupy.

motywacje mam taka - jakis czas temu wkrecilem sie w motocykle i zauwazylem, ze zadnym problemem nie jest zrobienie zlotu motocyklowego w jakims osrodku, z zarciem, piwem, ogniskiem i spaniem pod dachem w cenie 150-200 pln za dwa dni.

z racji problemow z knajpami, ich oczekiwaniami, zadaniami sklaniam sie ku takiemu rozwiazaniu. nie wiem gdzie bedzie zorganizowane party - obstawiam, ze z 'badan rynku' nie wyjdzie to Warszawa a gdzies na poludniu wiec tym bardziej odpada mi tam szukanie lokalu. dla osrodkow wczasowych 60 osob to juz jest konkretny klient dla ktorego chce sie przygotowac katering, przywiezc browary i posprzatac kible.

Chcialbym utrzymac porzadek w tym dziale forum. Konkrety / badania rynku - oddzielne watki, dyskusje - oddzielne watki. Reszta wyjdzie w praniu.

edit: mowie o takim party na serio - z rozmachem, nagrodami, konkursami na wysokim poziomie. bedacy kontynuacja dobrych tradycji North i Silesi. Nie jest to cos co ma zastapic Piernika - tylko nowy byt. Pod szyldem polskiej sceny :)
was twenty, is five, my friend...

Zablokowany